İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords fatura adresini onaylama %100 sonuç veriyor

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhaba arkadaşlar uzun süredir araştırıp çözüm bulamadığım bir konu benim için :) adwords fatura adresi doğrulamak

google adwords yönetimi adresleri incelerken google maps den araştırıyor yazılan adresi google maps den adres bulup yazdığınız ve posta kodunu doğru bir şekilde yazdığınız durumda hesap onaylanıyor

Örnek bir Fatura Adresi
Adres: Ömerbey Sk. gülsuyu Mh. 22/6 maltepe
Posta kodu : 34000

bu şekilde adres girerseniz eğer onaylanmada sıkıntı olmayacaktır sokak mahalle gibi kelimeleri Sk. Mh. olarak kullanmanızda fayda var sıkıntı yaşayan arkadaşlar için umarım işe yarar

Kaynak

herbalsitesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an denedim bakalım inşallah onay çıkar önerin için tşk dostum

Justian0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslında yarıyor fakat bilgisayarınızda google cerezi varsa yine yakalanıyor hesap askıya alınıyor

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaşlar ben 2 3 kez bu maddelere uygun olarak hesap açtım , 1 tanesi askıya alındı sadece diğer hesaplar sorunsuz aktif oldu

UnknowSouL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
işe yaradımı ki ben pek yaradığını sanmam zaten doğru girmek zorundasın

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
işe yaradımı ki ben pek yaradığını sanmam zaten doğru girmek zorundasın

evet yaradı , kesinlikle doğru adres girilmek zorunda zaten o yüzden google maps den adres almanızı söyledim , yetkililer yazmış olduğunuz adresi google maps den yazıp öyle bir adres varmı diye kontrol ediyor

UnknowSouL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hmmm bak o ilginç google maps olmalı diyorsun yani tuttum bu olayı bir deneme yapıcam bulunduğum yerin adresi olmazda mapsta bana yakın en adreste olur yeterki olsun değil mi ? :)

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
işe yaramadı.. farklı bir pcde farklı bir adreste ilk defa googleye kayıt olan biri ile ve o kişinin kredi kartı ile açılan hesap askıya alındı.. ben bi türlü bu fatura doğrulama olayını yapamadım..

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
hmmm bak o ilginç google maps olmalı diyorsun yani tuttum bu olayı bir deneme yapıcam bulunduğum yerin adresi olmazda mapsta bana yakın en adreste olur yeterki olsun değil mi ? :)

bulunduğunuz şehir içerisinde bir adres olması gerek ve posta kodu doğru olması lazım , çünkü ip adresini kontrol ediyorlar ülke konumunu

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google cerezini nasil siliyoruz ve birde telefon numarasi istiyor oraya sallama telefon girsek oluyor mu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5