İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Hakkinda sorum var

XxGenCxX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar simdi ben Aylik Limitimi 30€ Sectim ve Kartimi Kredi Karti sectim.

Ve Hediye Kupon kodumu verdikden sonra kupondaki para bittikden sonra Hesabimdanmi cekiyorlar parayi yoksa hesabi durdurabiliyormuyum?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
ön ödemeli mi seçtin hesabını, sonradan ödemeli mi?

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ön ödemeli sececeksin sonradan ödemeli secersen once reklam gosteriliyor sonra fatura yansiyor ama ön ödemelide kredin kadar reklam gosteriliyor diye okudum.. yazilari okumadan devam etme.

hostcunuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ön ödemeli sececeksin sonradan ödemeli secersen once reklam gosteriliyor sonra fatura yansiyor ama ön ödemelide kredin kadar reklam gosteriliyor diye okudum.. yazilari okumadan devam etme.

Evet aynen sivrisinel arkadasımın dedigi gibi sonradan ödemeli sectiginizde belirli limitler olusuyor bu limitler her faturanızı ödediginizde yükseliyor.Bir nevi google un size vermiş oldugu güven konumu yukseliyor...ön ödemeli ise bildiginiz kontör yüklemek gibi ekle krediyi kullan mantıgı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5