İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwords hakkında

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle herkese merhaba

Adwords hakkında birkaç şey söylemek istiyorum
öncelikle arkadaşımdan hediye kuponlar aldım 2 tane birisini kullanayım dedim
öncelikle https://adwords.google.com/select/main?cmd=Login&sourceid=Yh91503 adresinden hesap açtım bilgilerimi girdim ödemeyi yaptım fakat reklamlar çalışmıyordu yani ön ödeme yapmanız gerekiyor diyordu yarım saat bekledim daha sonra ön ödeme yapmanız gerekli diyen yazı kalktı fakat reklamlarım google de çıkmıyordu ve üstelik keyword başına 5,42 2,71 gibi uçuk rakamlar istiyordu hemen o reklam grubunu sildim ve yeniden bir reklam grubu oluşturdum keywordsleri orada bulunan uygun kelimeleri bul kutucuğundan aratarak aldım ve altına 2 3 tanede kendim kelime ekledim daha sonra baktım ki keywordsler 0,06 ya düşmüş ve süper bir verim alıyorsunuz tavsiyem eğer reklamlarınız çıkmıyorsa veya keywordslere fazla para istiyorsa o reklam grubunu silin ve yeniden oluşturun (bunun için ilk önce çerezleri silmeniz ip adresinizi değiştirmeniz gerekli.) herkeze teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5