İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdWords Hesabı Açmadan Reklam Verme

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir neden ötürü AdWords hesabı açmak istemeyenler, açamayanlar sitelerinin reklamını sunacağım teklifle Google'da yapabilir.

Reklamınızın ayrıntılarını ve anahtar kelimelerinizi bana göndermeniz ve bütçenizi belirlemeniz yeterlidir. Kelimelerinize en uygun TBM ile reklam verilecek ve size 3 günde bir raporu Google hesabımın Screenshot'ıyla göstereceğim.

Kaç kişi tıklamış, kaç para tutmuş, ne kadar paranız kalmış görebileceksiniz.

Reklam tarifesi şöyledir:

100$ reklam = 35 YTL
PayPal'la = 25$'dır.

En az 100$'lık reklam alınabilir.

İlgilenenler msn'lerini p.m. atsın, msn'de görüşelim...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
önce reklamı yaparsın, raporları görürüm, incelerim. sonra ödemeni gönderirim.
mail adresleri ve şifreleri alırım, kontrol ederim.
" tek kuruş eksik olursa iş yatar ". kupon girdim çalışmadı, şu oldu bu oldu gibi mazeretler senin sorumluluğundadır.

eğer kabul ediyorsan 2000 dolarlık hesap açtıracağım

2.000 $ lık adwords : 600 YTL öderim

bu şartlar sana uygunsa haberleşelim, yok değilse mesajı görmezden gel:)
iyi günler

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesajı görmezden gelemedim kusura bakma...

Sana en iyisi kupon vereyim, senin için daha uygun, hesabını istedigin gibi kontrol etmek istiyosun çünkü...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kupon bende de var..o problem değil
hesabı tabiki kontrol etmek isterim. screenshot ile olacak iş değil bu..her türlü el çabukluğu yapılabilir screenshot ile ( yanlış anlama sana değil sözüm )
neyse..uymuyorsa bu çalışma tarzı sorun değil.

kolay gele..

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kupon bende de var..o problem değil
hesabı tabiki kontrol etmek isterim. screenshot ile olacak iş değil bu..her türlü el çabukluğu yapılabilir screenshot ile ( yanlış anlama sana değil sözüm )
neyse..uymuyorsa bu çalışma tarzı sorun değil.

kolay gele..

Evet doğru belki el çabuklukları yapılabilir ama bu işte zaten başta "güven" gerekli. yani güvene dayalı bir tekliftir bu ama kanıtlanabilir, ölçülebilir çok da fazla detay var.

Mesela: sitene senin de şifreyle giriş yapabileceğin bir ayrıntılı sayaç koyarız, mesela: Google Analystic. Bu şekilde sitene nereden giriş yapılıyor hangi kelime aranıp kaç kere tıklanmış görebilirsin ve benim sana sunduğum screenshotla karşılaştırırsın...

Yani orta da o kadar da hile yapılacak kadar belirsizlikler yok. Reklamının çıkıp çıkmadığını zaten kelimeleri arayıp görebilirsin istediğin zaman.

Gayet garantili bir iş...

Bu açıklamalar bizzat sana değil tabii, topic i okuyup aklına bi şey takılanlar için bunları söylemek istedim.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
güzel diyorsun da " mesela "lar ile olacak bir şey değil bu. + mesaj sayın henüz 10..garantiyi sen belirleyemezsin söz ile :)

+ sayaç koyarız, şunu yaparız vs..bunlar bana uymaz. uyanı bulabilirsin ama bana uymaz. madem güzel iş yapıyorsun, neden kullanıcı adı şifreyi verme taraftarı değilsin ki.

sadece bu forumda alışveriş yapmanın bazı incelikleri olduğunu ima etmeye çalıştım o kadar. seni hedef alarak birşey yazmadım yanlı anlama..

Burada çok kulağı kesik var :)bu tür mesajlarla müşteri bulmak çok zor.

umarım herşey açıktır. neyse bu son mesajım konuya dair. kolay gelsin

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 konuya açıklık getireyim o zaman:

1. Mesela dememin, örnek vermemin nedeni, müşteri de öneride bulunabilir, şöyle yapalım, ben böyle şöyle takip ederim gibisinden...

2. Hesap şifrelerini neden vermiyorum: Çünkü hesap benim hesabım. İçinde farklı reklam kampanyaları da var. Konuya hakim olmayan biri şifreyle girip bütün kampanyaları birbirine mi karıştırsın...

Yani yapman gereken şu, kendini benim yerime koy ve bu işi yapmak istediğini ama nasıl güvenli, iyi bir şekilde yapabileceğini düşün... Bu şekil hem müşteri için hem de benim için en uygun olanı...

Ama dediğin gibi, güvenilir, güvenilmez orası ayrı konu... Ayrıca 10 mesajla 100 mesajla güvenilirlik ölçülmez, nice 1000 mesajın üstünde adamların adam kazıkladıgına sahit oldum...

Bu da benim son mesajım olsun dicem ama daha yazcaz heralde :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim anlamadigim nokta surasi
Kod:
2. Hesap şifrelerini neden vermiyorum: Çünkü hesap benim hesabım. İçinde farklı reklam kampanyaları da var. Konuya hakim olmayan biri şifreyle girip bütün kampanyaları birbirine mi karıştırsın...
sayet adwords pro kullaniyorsan yada kuponlarla bu sekilde bir hesap olusturmus olsan bile her actigin kampanyanin ayri bir kullanici adi ve sifresi var bunu vermenin senin tum hesabinla ne gibi sakincasi var

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim anlamadigim nokta surasi
Kod:
sayet adwords pro kullaniyorsan yada kuponlarla bu sekilde bir hesap olusturmus olsan bile her actigin kampanyanin ayri bir kullanici adi ve sifresi var bunu vermenin senin tum hesabinla ne gibi sakincasi var

Açtığım her kampanyanın kullanıcı adı-şifresi yok, olsa tabii ki veririm neden vermeyim...

Ancak Google Pro var, bunu hiç düşünmedim. Belki açtığım hesapları bu hesabıma bağlayabilirim. O zaman şifreler verilebilir. Ancak emin değilim, bi denemek lazım...

Fikirler için sağol...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açtığım her kampanyanın kullanıcı adı-şifresi yok, olsa tabii ki veririm neden vermeyim...

Ancak Google Pro var, bunu hiç düşünmedim. Belki açtığım hesapları bu hesabıma bağlayabilirim. O zaman şifreler verilebilir. Ancak emin değilim, bi denemek lazım...

Fikirler için sağol...
pro varsa benim bildigim kadari ile actigin her kampanya icin mail adresi ve sifre ister bu sekilde yaparak reklam vermek isteyenlericin yada senin icin daha kolay olur onlara giris sifrelerini veririsin zaten onlar ana hesabina mudahale bile edemezler

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google pro nedir? biri anlatsa da bizde pro alsak. iyi bişey olsa gerek :)

AdWord hesabının gelişmiş olanı...

Daha çok bu işi meslek edinmiş kişiler için...

Fazla hesap açıp yönetiyosun.

Mesela birkaç firmanın reklam faaliyetlerini yürütmek için...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
nasıl alabiliyoruz pro hesabı? artıları nedir mesela?
biraz bilgi rica edeyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5