İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Hesap/Kupon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son zamanlarda Adwords hesap/kupon satışlarında dolandırıcılıklar arttı.

Hesap alirken dikkat etmeniz gerekenleri bir kaç maddede yazmak istiyorum.

1 - KESINLIKLE 200YTL'Den yüksek bakiyeli hesap ALMAYIN. Zararli çikarsiniz.!

2 - Hesap bakiyesine yada o an reklamlarin görünür olduguna kanmayin! Reklamlar her an google tarafindan durdurulabilir ve
hesabiniz askiya alinabilir. Hesap aldiginiz kisiye size kaç gün garanti verdigini sorun. En az 7 gün reklamlarin görünme garantisi
isteyin. 7 gün içinde reklamlar durursa paranizin geri ödenecegi garantisini isteyin.

3 - Aldiginiz hesabin fatura bilgilerine dikkat edin. Kredi karti(çalinti) ile açilmis ve para yüklenmis
hesaplar kesinlikle kisa süre içinde askiya alinacak ve reklamlar gösterime girmeyecektir.

4 - Kuponla açilan hiçbir hesap teorik olarak 250$ den yüksek bir bakiyeye sahip olamaz.

5 - Yüksek bakiyeli hesap satan arkadaslarin: "Ihtiyacimi giderdim simdide satiyorum" , "Elimde kaldi satmam lazim" gibi
bahanelerine inanmayin.

6 - Forumdaki eski kullanıcılar ile iş yapın.Foruma adwords satmak için gelen insanlara güvenmeyin. Daha önce paypal bozmuş olan, Karşılıklı ticaret yapmış olan kısacası iTrader i çeşitli dürüst alışverişlerle dolu kişilerle iş yapın.

7 - Son ve en önemli konu: Kesinlikle hesabi ilk olarak görmek isteyin yukaridaki durumlara dikkat edin.

Iyi alisverisler.

Adwords Hesap: İçine çeşitli yöntemlerle bakiye yüklenmiş aktif hesap anlamında.Hesaba girip reklamı oluşturmaktan başka yapacagınız birşey yok. Dolandırıcıkların hepsi Hesap Satışlarında oluyor.

Adwords Kupon: Çeşitli degerlerde aktif ettiginiz hesaba ekleyerek bakiyenizi yükseltebileceginiz. Rakamlardan oluşan kredilerdir.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Çok ön yargılı olmuşsun zaten etik olmayan bir durumu nasıl etikleştiririm diyemi düşünüyorsun? E sende adwords hesabı satıyormuşsun bak sen!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5