İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Hesap Yönetimi İçin...

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firmamız bünyesinde Google reklamlarımızı yönetcek, Hesaplar yaratabilecek ve bunlarla ilgili çalışacak arkadaşlar aranmaktadır. Hesaplarla ilgili kısımda yüzdelik çalışmayı düşünuyoruz.
İlgilenen arkadaşların başvurularını bekliyorum.

mail: [email protected]

Msn adresini linkten alabılırsınız.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar verdiğmiz ilan'a lütfen ciddi insanlar başvursun her önüne gelen anlamadığı halde başvuru yapmasın.

Mesela Örnek:

Arkadaş soruyor. : Hangi sektör ilanlanlar yayınlıyorsunuz ?

Önemi varmı dıyorum. Arkadaş yok diyor.

Böle arkadaşlar başvurmasın zamanla yarışıyoruz Boş insanlar meşgul etmesin Lütfen.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle legal siteler yayınlanacaktır. yasadışı siteler değildir. Ayrıca yuzde %30 ile çalışmayı düşünuyoruz.

Bizim istediğimiz sitemizi genişletmek ve daha geniş kitlelere ulaşmak. Bunuda istikrarlı olan bizimle devamlı çalışacak her daim nette kendisine ulaşacağımız arkadaşla yapmak istiyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5