İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwords hesaplarınız aktifleştirilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redworm13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar;

Adwords hesaplarınız "20LİRA" karşılığında aktif(onaylı) edilir.

hesaplar kuponsuzdur.Kuponlu hesaplar icinde detaylı bir sekilde gorusebılırız.

Ödeme Yolları: İşbank / Garanti / Paypal

Paypal ile ödeme almaktayım.
ANCAK Paypal ile ödeme yaparsanız kur 1.35 ten olacaktır.

Referans konusunda şüpheniz olmasın.Msn de detaylı bılgı verrırım sıze.
DETAYLI BİLGİ İÇİN PROFİLİMDEN MSN ADRESİMİ EKLEYEBİLİRSİNİZ.

cagriwebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar;

Adwords hesaplarınız "12LİRA" karşılığında aktif(onaylı) edilir.

Ödeme Yolları: İşbank / Garanti / Paypal

Paypal ile ödeme almaktayım.
ANCAK Paypal ile ödeme yaparsanız kur 1.35 ten olacaktır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN PROFİLİMDEN MSN ADRESİMİ EKLEYEBİLİRSİNİZ.

Yahu ön ödemeli yaparsanız 14 TL google alıyor bu bir. Eğer sonradan ödemeli yaparsanız ilk başta 2 TL yaklaşık para çekiyor kredi kartından sonra onu iade ediyor. Bir kart ile en fazla 3-4 hesap aktife ederseniz sonra kart reddedilir bu iki.
Nasıl oluyorda aktivasyon yapıyorsunuz onu anlamıyorum bu paraya. Ayrıca tüm hesaplar tek tek inceleniyor ve onay sürece biraz uzun sürüyor. Zaman zamanda hesap google politikalarına uygun olmadığı gerekçesiyle banlanıyor. Yani karmakarışık iş. Ne bilecek vatandaş 12 TL yi aldınız gittiniz... referans vs vs neye göre yapılacak bu işler. He kurumsal hizmet verirsiniz anlarım ama biraz dikkatli olmakta fayda var.
İşinizi baltalamak değil kastım ama bu işleri çok iyi bilen birisi olarak biraz saçma olmamış mı?

bluestanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 msjı var adamın aslında konu açmaya kota konulsa bu şekilde hile hurda işleri de bir nebze azalır diye düşünüyorum.

redworm13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 msjı var adamın aslında konu açmaya kota konulsa bu şekilde hile hurda işleri de bir nebze azalır diye düşünüyorum.

adama bak ya msne gel sana bır ton referans vereyım bu foruma yenı uye oldum arkadasım.Ben sana dolu referans vereyım diger forumdan

redworm13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu ön ödemeli yaparsanız 14 TL google alıyor bu bir. Eğer sonradan ödemeli yaparsanız ilk başta 2 TL yaklaşık para çekiyor kredi kartından sonra onu iade ediyor. Bir kart ile en fazla 3-4 hesap aktife ederseniz sonra kart reddedilir bu iki.
Nasıl oluyorda aktivasyon yapıyorsunuz onu anlamıyorum bu paraya. Ayrıca tüm hesaplar tek tek inceleniyor ve onay sürece biraz uzun sürüyor. Zaman zamanda hesap google politikalarına uygun olmadığı gerekçesiyle banlanıyor. Yani karmakarışık iş. Ne bilecek vatandaş 12 TL yi aldınız gittiniz... referans vs vs neye göre yapılacak bu işler. He kurumsal hizmet verirsiniz anlarım ama biraz dikkatli olmakta fayda var.
İşinizi baltalamak değil kastım ama bu işleri çok iyi bilen birisi olarak biraz saçma olmamış mı?

ok hocam guvensızlık olabılır dogrudur odeme daha kolay olsun dıye bu sekılde duzenlemıstım.Referansımda var zaten burda yeni olduguma bakmayın.Diger turlu daha mantıklı olur o zaman o sekilde duzenlıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5