İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Hesaplarıyla Para Kazanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Satacak bir şeyin yoksa, elleme kalsın öyle

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
adsense diyorum. bu forumda bir konu vardı bul.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Satacak bir şeyin yoksa, elleme kalsın öyle
Bilgi usta teşekkürler cevap için, Satacak birşeyim yok ama şöyle birşey düşünüyorum satış ortaklığı firmalarına girip üye getirip vs para kazanmam mantıklı olurmu sence 1 hesapla rahat minimum 200 ücretsiz üye gelir 200 üye * 0,25 tl desek 50 tl yapıyor yani 20 hesapta 1000 tl falan yapıyor.
adsense diyorum. bu forumda bir konu vardı bul.
Nasıl adsense:eek:

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bilgi usta teşekkürler cevap için, Satacak birşeyim yok ama şöyle birşey düşünüyorum satış ortaklığı firmalarına girip üye getirip vs para kazanmam mantıklı olurmu sence 1 hesapla rahat minimum 200 ücretsiz üye gelir 200 üye * 0,25 tl desek 50 tl yapıyor yani 20 hesapta 1000 tl falan yapıyor.
Ben anlamam internet işlerinden.
Elle tutulur, gözle görülür şeyler satabilmek önemli benim için.
O kısma aklım ermez.

vizyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Nasıl adsense:eek:

Bu mümkün değil, eğer mümkün olsaydı ben günde 10.000 tl kazanırdım 1 hesaptan 200 üye nasıl gelicek bana anlatabilirmisin lütfen ozaman insanlar neden tv lere radyolara okadar reklam veriyorki google 50 tl reklam 200 müşteri ne gerek var tv lere :D (keşke olsa)

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bu mümkün değil, eğer mümkün olsaydı ben günde 10.000 tl kazanırdım 1 hesaptan 200 üye nasıl gelicek bana anlatabilirmisin lütfen ozaman insanlar neden tv lere radyolara okadar reklam veriyorki google 50 tl reklam 200 müşteri ne gerek var tv lere :D (keşke olsa)

Orasıda var ama güzel bir optimizasyon yapılırsa gelir diye düşünüyorum:)

iorka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam, Clickbank neden olmaz açıklayabilirmisin 4 ay uğraştığına göre kazanıyor olman gerekir diyorum ama neden merak ettim açıkçası...

adebisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence clickbankla çok güzel kazanılır. Önemli olan hangi ürünü satacağınızı bilmek. İsterseniz siz bana o kuponları yollayın ben güzelce kampanyaları oluşturup parama para katayım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi