İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords konusunda yardım lütfen

seyircikedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 1 ay boyunca bizim site için genelde aranılan kelimeleri ekleyip Googled adwords hizmeti aldım. Ancak günlük tık istenilen seviyede olmadı, verim alamadım yani... Verim alabilen, memnun olan var mı, ben mi birşeyleri yanlış yaptım merak ediyorum

kopernik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben adsense hesabı açıyorum ban yiyor bende anlamadım .

VBCRAFT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense program politikaları düzgün bir şekilde yerine getirirseniz problem olacağını sanmıyorum.. bende kullanıyorum bir sıkıntı çıkmıyor..

controlbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords uzmanlarına danışabilirsin.Adwordste verimi etkileyen site kalitesi sayfa puanı gibi çok farklı faktorler var.

PiyasaFaresi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

Adwords Türkiye pazarına kayıtlıysa 444 21 07 'yi arayabilirsin. Google Adwords Türkiye ile görüşürsen sana yardımcı olurlar.

Benim tahminimce adwords'te kullandığın anahtar kelimeler, web sitende çok fazla olmadığından kelimelerin adwords'te kalite puanları düşmüştür. Bu yüzden de maliyetleri düşmez ve pek fazla gösterim almaz. Tabi yine en doğru cevabı telefonla arayarak alabilirsin.

tosat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir de adwords konusunda bazılarımızın düştüğü bir hata var maalesef.
Farzı misal (rakamlar uydurmadır) web sitesi tasarımı hizmeti veren bir şirketiz diyelim. Adwords'e web sitesi tasarımı anahtar kelimesi için 0,50 TL maximum bid teklif veriyoruz.

Emlak almak isteyen biri Google'a Babaoğlu Sitesi emlak fiyatları yazıp aratıyor.
Ve maalesef ki sizin reklamınız da Babaoğlu Sitesi emlak fiyatları yazıp aratınca çıkıyor. Sizin reklamınıza tıklıyor ve boşu boşuna 0,50 TL niz gidiyor.

Ama siz web sitesi tasarımı e bid vermek yerine +web +sitesi +tasarımı kelimesine bid verseydiniz sizin reklamınızın görünmesi için web, sitesi ve tasarımı, yani bu üç kelimenin de yazılması gerekirdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5