İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords, kredi kartımı niye kabul etmiyor?

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Google Adwords hesabıma kredi kartımla kredi eklemeye çalıştığımda "kart reddedildi" uyarısı veriyor,birçok kart denedik yine aynı hatayı veriyor, sizce bunun nedeni ne olabilir?
En son kupon kodu denenmişti.

Teşekkürler.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Adres bilgisi bazen değişik olduğunda olmuyor (ben denedim öyle olduğunu gördüm), örn. adresin xx mah, yy sokak, qq caddesi 22 ilçesi 55 ili ise direkt 22 55 yazsan olması gerekir.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adres bilgisi bazen değişik olduğunda olmuyor (ben denedim öyle olduğunu gördüm), örn. adresin xx mah, yy sokak, qq caddesi 22 ilçesi 55 ili ise direkt 22 55 yazsan olması gerekir.
Teşekkürler GNeRaL ama yine aynı hatayı alıyorum :(

tvdelisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google sık sık kontrol ediyor ödemeleri ve kredi kartlarını, senin kartı da askıya almışlar ne yapsan açamazsın o kartla, sadece deneme yapmadan beklemen gerekiyor, birkaç gün sonra hesabının kendiliğinden açıldığını göreceksin, bu süre içinde bol bol uyar adwords desteği mail ile, belki daha erken açtırmayı başarabilirsin.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google sık sık kontrol ediyor ödemeleri ve kredi kartlarını, senin kartı da askıya almışlar ne yapsan açamazsın o kartla, sadece deneme yapmadan beklemen gerekiyor, birkaç gün sonra hesabının kendiliğinden açıldığını göreceksin, bu süre içinde bol bol uyar adwords desteği mail ile, belki daha erken açtırmayı başarabilirsin.
Teşekkürler ama başka kartları da denedim yine aynı hatayı veriyor.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunun kupon kodu girilmesinden olduğu belli de, acaba hesabı tekrar aktif ederler mi?

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunumu çözebilecek arkadaşlara £30'luk kupon veriyorum.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
o kredi kartı başka hesapta kullanılmıştır eğer kullanılmadı ve kullanılmıyorsa o hesabı çöpe at para göndersen bile mail atmadıktan sonra hesabını aktif hale getirmeyeceklerdir

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kredi kartı başka hesapta kullanılmıştır eğer kullanılmadı ve kullanılmıyorsa o hesabı çöpe at para göndersen bile mail atmadıktan sonra hesabını aktif hale getirmeyeceklerdir
Kart başka hesaplarda kullanılmadı, ayrıca hesabımda kredi olduğu halde kullanamıyorum.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bazen şöyle durumlar oluyor, illegal yollarla açılan hesaplar ve illegal yollarla elde edilen kuponlar oluyor adwords professional olanlar yapıyor bunları eğer onlardan kullandıysan hesabını iptal ediyorlar benimde başıma geldi aynısı, bir sürü boş konuşmadan başka birşey olmuyor bu yüzden hiç uğraşma yeni hesap aç

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazen şöyle durumlar oluyor, illegal yollarla açılan hesaplar ve illegal yollarla elde edilen kuponlar oluyor adwords professional olanlar yapıyor bunları eğer onlardan kullandıysan hesabını iptal ediyorlar benimde başıma geldi aynısı, bir sürü boş konuşmadan başka birşey olmuyor bu yüzden hiç uğraşma yeni hesap aç
Evet hesap adwords professionaldi. Yeni hesaba da eski kullanıcıları ekleyemiyorum :(

Y

yokgibi

Misafir
Red yediğin hesapta tekrar kart girme..
cookileri sil, yeni bir Professional hesabı aç, yeni bir kupon, kredi kartı gir.. eskileri tekrar girme
eğer 1 kere Kart Reddedildi dediyse sonra gireceğin tüm kartlar aynı şekilde Red yer

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5