İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwords kupon aktifleştirme.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba adwords da hazır hesap kullandım biraz bilgim var fakat kuponlarla ilgili bir soru sormak istiyorum. şimdi elimde 5 tane kupon olduğunu varsayalım bunları aktifleştirmek için 5 hesap açmam gerekiyor, ve banka hesabım ile para yatırıp aktifleiştireceğim 14 lira. 5 hesap içinde aynı banka hesabını kullanabilirmiyim. veya şubeye vs mi gitmem lazım. bu soruyo sorun baya kişi var ben yazayım dedim. teşekkürler.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar,
Adworde 100 ytl kampanyası ile kayıt oldum promosyon kodunu girdim ve 93 ytlye düştü aktivasyon ücreti ile birlikte ve parada hesapta görünüyor ama kampanya açtım onda bu miktar görünmüyor. Para yatırmam gerektiğini söylüyor reklamların çıkması için ne yapmam gerekiyor?

Ön Ödemeli Faturalandırma seçmiştim
Kuponu kullanabilmek için extra ücret yatırmam gerekiyor mu??

Google bize bu para miktarını verdi ama nasıl kkullanacağımı söylemiyor..

Kuponu kullanabilmek için extra ücret yatırmam gerekiyor mu??

Ne zaman faturalandırılırsınız (önceden ödemeyi seçen reklamverenler için)?

AdWords önceden ödeme seçeneğiyle, reklamlarınız için önceden ödeme yaparsınız. (Sonradan ödeme için, Sonradan ödeme için ne zaman faturalandırılırsınız? sayfasını ziyaret edin. Yalnızca reklamlarınız tıklama aldıkça tıklama (veya site hedefli kampanyalar için gösterim) maliyetlerini hesabınızdan düşeriz.

Reklamlarınız, ödemenizi aldıktan sonra derhal yayınlanmaya başlar. Reklamlarınız hesabınızda yeterli para olduğu sürece gösterilmeye devam eder. Hesabınızdaki para tükenirse, reklamlarınız, başka bir ödeme yapıncaya kadar yayından kaldırılır.

Burada dediğine göre promosyon parasının hesaba eklenmesi için para yatırmamız gerekiyor ve güncelleniyormus bu şekilde doğrumu anladım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5