İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Kupon Faciası olabilirmi

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ;
bu adwords kupon kullanmayan yok sanırım ,ya merak içindeyim bir site için defalarca kullanıyorum ben kuponları ayrı hesap ayrı mail değişik ip ile acaba bunun sonuucunda neler olabilir?
Google bizi şutlarmı ,eminimki bu forumda çoğu kişi aynı şekilde kazançlarını normal aylara nazaran kuponlar sayesinde çok yukarılara çekti ve miktarlar belirğin bir artış içinde..
Kendimden öernek versem artık 10 gunde kazandıgımı 1 gunde kazanır oldum ve beni iyice korkutmaya başladı bu kupon işi...

Ay sonunda Sizce neler olabilir?
Teşekürler...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense den şutlanmazsın adwords ten şutlanabilirsin ama bu olayı binlerce Türk yaptı... Hatta bir tek Türkler değil...

Adwords bunun böyle olacağını tahmin edebilirdi bence. Yani merak etme atacaklarını sanmıyorum adwords'ten bile!

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yazıyı daha öncede yazmıştım ama tekrardan yazacağım,,, adwords olayının kalkmasını çok istiyorum.Nedenine gelince bence adwords haksız bir hit & rekabet ortamına yol açıyor diye düşünüyorum.Bazı anahtar arama kelimeleri belirleniyor we belirlenen bu arama kelimelerine göre hit sağlanıyor.Zaten bu kelimeleri sitesine uyarlı bir şekilde kullanan sayılı bir kesim war weya yok.Arama yapılıyor "ödev sitesi" we karşına ad...,er......,war.. vs.. gibi aranılan ibareyle bağlantılı siteler karşımıza çıkmıyor & kazanan herzaman sitesiyle bağlantılı kelimeleri seçmeyenler weee tabii ki google oluyor:)

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZApToR' Alıntı:
bu yazıyı daha öncede yazmıştım ama tekrardan yazacağım,,, adwords olayının kalkmasını çok istiyorum.Nedenine gelince bence adwords haksız bir hit & rekabet ortamına yol açıyor diye düşünüyorum.Bazı anahtar arama kelimeleri belirleniyor we belirlenen bu arama kelimelerine göre hit sağlanıyor.Zaten bu kelimeleri sitesine uyarlı bir şekilde kullanan sayılı bir kesim war weya yok.Arama yapılıyor "ödev sitesi" we karşına ad...,er......,war.. vs.. gibi aranılan ibareyle bağlantılı siteler karşımıza çıkmıyor & kazanan herzaman sitesiyle bağlantılı kelimeleri seçmeyenler weee tabii ki google oluyor:)
Ya Google tabiki kazanacak adam kazanmak için okadar yatırım yapmış ve bu sistemi kurmuş, araba bizde kazanıyoruz onun sayesinde ne güzel işte.
İkincisi bence hiçte yanlış değil sende kullan kupon hani pahalı bişi olsa neyse 1 ytl den satıyolar ,senın siten varsa rakiplerine sende aynı mantıkta kelimelere ver parayı bak nasıl ustlerde kalıyon..

Benim merak ettiğim bişi var şimdi bu adwords leri kullanıyozda mesela ben limit belirliyorum genelde o limit aşılıyo o fazla parayı google alacaklı oluyo o sorun oluştururmmu ilerde?
Nasıl yapmak lazımki fazla kullanmasın ne belirliyosak onu kullansın google hızını alamıyo gittikçe gidiyo şimdi kullandıgım kuponlarda bi acaip durmak bilmiyo
Sonunda sakatlık çıkarmı bu fazla paralardan?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben doğal 500 hitimi bir sitede 2000lerde tutuyorum 1 aydır ve kupon kullanmadığımda da site belki biraz tanındığından doğal hittede artış oldu. Banlanırsak bu siteye direk giren 100-150 kişi kazandığımız anlamına gelir. Ben çok kupon kullandım ve verdim/sattım. Ne olursa olsun sonu hayırlı değil bu işin.

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eflatun' Alıntı:
Ya Google tabiki kazanacak adam kazanmak için okadar yatırım yapmış ve bu sistemi kurmuş, araba bizde kazanıyoruz onun sayesinde ne güzel işte.
İkincisi bence hiçte yanlış değil sende kullan kupon hani pahalı bişi olsa neyse 1 ytl den satıyolar ,senın siten varsa rakiplerine sende aynı mantıkta kelimelere ver parayı bak nasıl ustlerde kalıyon..

acaba yarın bugün google yalancı hitlerle köşeyi dönenlere en güzel cevabı adwords olayından bu siteleri & ülkeleri bu sistemdem ihraç ettiği zaman bu güzel sözünün arkasında duracağından eminim.Bide olayı şöyle düşün bakalım kardeşin weya ailenden bir fert geliyor we senden ödev le ilgili kaynakları bulmanı istiyor ok. tabii bu durumda ne yapacaksın herkez gibi sende direk gidiyorsun google arama motoruna ödev yazıyorsun işte karşına çıkan trajik tablo se..,por..,teca...,tac....,vs.. burda önerim bişey aramanı isteyecek kişi aramada bu sonuçları görmez inş çünkü açıklaması güç ve zor bir durum bu sonuçlardan sonra seni bekliyor:)

U

umurcan

Misafir
bu kuponlar sayesinde 1 yılda kazandığımı bir günde kazanır oldum :)
bu iyiliğini unutmuycaz google amca

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5