İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords KUPON larda sonamı yaklaşıyoruz?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
slm,

bu akşam 2 adet kupon girdim. kuponları kabul etti ve reklamlar yayınlanmaya başladı. aradan 1 saat geçtiki rekalmalr durdu. adwords e login oldum.

ve şok.

daha öncede 2-3 kuponum durmuş fakat hala etkin gözükmesine rağmen reklam çıkmıyordu. halbuki bu sefer "DURDURULMUŞ" yazıyordu. kampanyayı tıkladığımda gittiğim sayfada " KAMPANYA ASKIYA ALINMIŞ" diyordu. sadece 2 usd lik reklam harcanmış ve durdurulmuş.

bu 2 kuponuı veren arkada ş bu akşam ebay dan almış. (kingofcoolstuff2007 dan)

numaralar 6779... ile başlıyor.

işin ilginç tarafı sabah 1 kupon girmiştim o hala devam ediyor.(kupon önceden alınmıştı.)

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak baba kuponu gir ayarları yap ve o ipyi değiştir o çerezleri sil o hesaba bir daha girme olay bu bu şekilde ayakta kalabilirsin

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
desperrado' Alıntı:
bak baba kuponu gir ayarları yap ve o ipyi değiştir o çerezleri sil o hesaba bir daha girme olay bu bu şekilde ayakta kalabilirsin

bu dediklerini zaten yaptım. reklamlar aramalrda çıkmayınca girdim hesaba ve durum bu.

WebsuX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede aynı sorun var.Kayıt oldum reklam basladi yarım saat sonra durdurulmustur yazıyor.Bi fikri olan varmı ?Napabiliriz..

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı sorun bendede vardı geceden beri 10 kupon yedim.Eski hesapları falanda sildim ama nafile yinede hesap yarım saat sonra kapanıyordu.Ben 160 lık hesap kullanıyordum.Birde 70 lik olarak deneyeyim dedim şuan sorunsuz gidiyor

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
benimkiler 70 lik...hiç bi sorun yaşamıyorum hala çatır çatır çıkıyo

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şimdi bir daha dedi aynı olay olmuş. bende 160 lık kullanıyordum . birde normal linkden gireyim bi kupon.

E

echo

Misafir
alallaaaa benimde Kampanya Askıya Alınmış bu çıkıyor birileri yardım etsin ya :S

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sport' Alıntı:
slm,

bu akşam 2 adet kupon girdim. kuponları kabul etti ve reklamlar yayınlanmaya başladı. aradan 1 saat geçtiki rekalmalr durdu. adwords e login oldum.

ve şok.

daha öncede 2-3 kuponum durmuş fakat hala etkin gözükmesine rağmen reklam çıkmıyordu. halbuki bu sefer "DURDURULMUŞ" yazıyordu. kampanyayı tıkladığımda gittiğim sayfada " KAMPANYA ASKIYA ALINMIŞ" diyordu. sadece 2 usd lik reklam harcanmış ve durdurulmuş.

bu 2 kuponuı veren arkada ş bu akşam ebay dan almış. (kingofcoolstuff2007 dan)

numaralar 6779... ile başlıyor.

işin ilginç tarafı sabah 1 kupon girmiştim o hala devam ediyor.(kupon önceden alınmıştı.)
kuponlar ile alakasi yok ayni nolu kupon bendede var bende sorunsuz calisiyor Sadece gugil amca haftada bir gun temizlik yapiyor(tek tek hesapla ugrasmiyor)
1haftada yada 10 gund ebir ckupon ile coklu acilan butun hesaplari desifre ediyor (dunde bu vardi ) dunden once acilan hesaplar kolay kolay calismaz bugun itibari ile acilan hesaplar Normal bir sekilde calisir

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunuzla ilgili google'a bir emal attım cevap olarak şunu yazdılar:

Merhaba,

E-postanız için teşekkür ederiz. Google, reklamların yüksek kaliteye ve standarda
sahip olmaları için büyük çaba gösterir. Sizin son zamanlarda ürün veya hizmetiniz
için birden fazla hesap oluşturduğunuzu ve bunların aynı anda gösterime girdiklerini
farkettik.

Ayrıca, tüm bu hesapların promosyon kodu kullanarak açıldıklarını farkettik.
Promosyon kodları sadece kişi veya şirket başı bir hesap için geçerlidir. Bu yüzden
hesaplarınızı durdurduk

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize [email protected] e-posta
adresinden ulaşın.

Saygılarımla

Google AdWords Ekibi

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanalvadi' Alıntı:
Sorunuzla ilgili google'a bir emal attım cevap olarak şunu yazdılar:

Merhaba,

E-postanız için teşekkür ederiz. Google, reklamların yüksek kaliteye ve standarda
sahip olmaları için büyük çaba gösterir. Sizin son zamanlarda ürün veya hizmetiniz
için birden fazla hesap oluşturduğunuzu ve bunların aynı anda gösterime girdiklerini
farkettik.

Ayrıca, tüm bu hesapların promosyon kodu kullanarak açıldıklarını farkettik.
Promosyon kodları sadece kişi veya şirket başı bir hesap için geçerlidir. Bu yüzden
hesaplarınızı durdurduk

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize [email protected] e-posta
adresinden ulaşın.

Saygılarımla

Google AdWords Ekibi

Mail atmaniza gerek yok adwords de live chat var ordanda sorabilisiniz :)

D

discoface

Misafir
benımde ilk kez bır hesabım dun durduruldu!
daha önce hep 2 hesap aynı anda kullanıyordum ama ilk defa dun durduruldu. 160 liralık kupondu. Bakalım şu çalışma bitsin google da tekrar gircem bi kupon. umarım bu sefer olur. çünkü bende ciddi ciddi endişelenmeye basladım.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yahooyla alakalı adresten girince bi 50 $ bonus daha geliyodu ya, o artık gelmiyo bana? bişey mi kaçırdım acaba arada? takipde ediyorum ama...

U

umurcan

Misafir
GoTcHA' Alıntı:
bu yahooyla alakalı adresten girince bi 50 $ bonus daha geliyodu ya, o artık gelmiyo bana? bişey mi kaçırdım acaba arada? takipde ediyorum ama...
bekle biraz gelmesi lazım

D

discoface

Misafir
3 tane kupon harcadıktan sonra ploop'tan bir cookie temizleme programı aldım. ve cookileri sildikten sonra tekrar hesap açtım ve bu sefer hesabım hemen açıldı ve sorun yok şimdilik reklamlar yayında.

program download adresi :
www.filehippo.com/download_ccleaner/?897
dikkat edin de bilgisayarınızdaki tüm bilgileri silmeyin

rep vermek isteyenler versınler :) ama önce reklamlarını bi çıkartsınlar tabi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5