İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Kupon Veya Danışmanı Lazım ?

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soracağın birşey varsa yaz bana cevaplarım ücretede gerek yok. iyinet burası amaç bilgi edinme birbirimize yardımcı olmak gerek

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam;

Bu adwords hesabı olarak ikinci denememdi ama yine hesabım askıya alındı.:ağla:Yaptıgım aslında herkesin yaptıgından farklı degil.Clickbank urunlerinden secip sayfa hazırlayıp (ki domain falanda aldım) iki uc gunumu verdikten sonra dikkatle hazırladıgım kampanya sonrasında iki-uc gun yayından sonra belli olmayan bir sebebten askıya alınıyorum.ne kadar mail atarsam atayım da caresiz kalıyorum.Ilkinde bayagı bir yazıstım ama birsey cıkmadı ben de o hesabı kapatıp yeni bir hesap actım gel gor ki aynı sıkıntıyı orada da yasadım.:peh:

Bayagı bir vakit harcayıp emek sarfedip hele bir de hırs yapınca kotu hissediyor haliyle bu sonuclar karsısında insan kendini.:(

Bu durumda siz ustalara sorularım :Ucuncu bir hesap acayımmı tavsiyeniz ne olur?yeni hesapta dikkat etmem gereken bir seyler var mıdır?Sayfa yapımında nelere dikkat etmem gerekir ?Yanlıs anlamayın bayagı birseyler okudum bununla ilgili adwords sayfasında ama bu hesabımda askıya alındıgına gore orada yazmayan bazı seyerede dikkat etmem gerekir diye dusunyorum.Biraz yardım ve yol gostermenizi rica ediyorum...

cagriwebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nakliyatçılara dikkat edin arkadaşlar, önce paranızı alın sonra iş yapın. Aralarında nadir şekilde çalışılabilecek eleman var. Sonradan sıkıntı yaşamayın diye tecrübe ile sabit olduğundan bunları söylüyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5