İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwords kuponları ile alakalı ipuçları veren olurmu?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dikkatinizi çektimi bilmiyorum
adwords kuponları çalışıyor çalışmasına ama tam geri dönüş sağlamıyor son günlerde.

örnek veriyorum :

bir hesap açıyoruz.

- bütçe : 5.000 ytl
- anahtar kelime başına : 0.35 veya 0.55 veriyoruz

hemen aktif oluyor ve reklamlar görünmeye başlıyor

ama : .........

10 ila 90 click seviyesine ulaşınca reklamlar kesiliyor.

bazen 13 click oluyor..reklamlar duruyor..bazen 50 clickte duruyor.

hesaba giriyorum bakıyorum : daha 20 YTL bile harcanmamış mesela. yani geride 50 ytl civarı bütçem kalıyor ama reklamlar donuyor..

bunu aşmanın yolu varmıdır? biraz ipucu alabilirmiyiz?

mesela :

bütçeyi kaç civarında tutmak lazım, anahtar kelimelere yüksek mi vermek lazım?mesela kaç oranında?

tavsiyeleri bekliyoruz..herkes faydalansın:)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biride bu kuponlari nereden bulacagimizi soylesinde bizde faydalanalim :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede satan arkadaşlar var sanırım "trex" di bir kuponu bir ytl den satıyor..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
geyikforum nickli kullanıcıda satıyor, bugüne kadar hep ondan aldım herhangi bir sorun yaşamadım. tavsiye ederim.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet favorites bende aynı sorunla karşı karşıyayım bütçeyle bi alakası yok diye düşünüyorum reklam verenler çok olduğu için mi oluyo diye geliyo aklıma?

DunG@oN35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk webmasterlar adworsunda cıltını çıkardı foruma baksanıza ypk 6.msj gönderene şu kadar kupon host alana bu kadarlık kupon

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya bu forumda neden hep konu dağılıyor? onu merak ediyorum bırakın artık kimse kim valla yapmayın böyle bekliyoruz bilen birileri birşeyler yazacak diye yeni mesaj vardiye giriyoz bi bakıyoz trex değil troy yapmayın artık yaa ( reklamsitesi.be üstüne alınma genel konuşuyorum sadece örnek oldun kusura bakma)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende de bazen aynı sorun oluyo. daha mesela 3,53 kredim var ama reklamlar durmuş oluyo. bu durumda ben tek bi tane keyword bırakıyorum ve onu 3,54 yapıyorum. ama günlük bütçeyi aşşa ya da yukarı çekmekle alakalı bi çözümü de olabilir. benimki sadece krediyi bitirmek amaçlı geçici bi çözüm sadece.

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwords sorunu

sorunuzun cevabı şu olabilir :

Adwords de login olduğunuzda gördüğünüz değerler son 3 saat katılmamış değerler yani 3 saat geriden hesaplıyor diye biliyorum ben bu yüzden sizin bütçeniz dolmuş ve reklam larınız durmuş olabilir ama mutlaka günlük bütçenize ulaşmışsınızdır.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
favorites' Alıntı:
dikkatinizi çektimi bilmiyorum
adwords kuponları çalışıyor çalışmasına ama tam geri dönüş sağlamıyor son günlerde.

örnek veriyorum :

bir hesap açıyoruz.

- bütçe : 5.000 ytl
- anahtar kelime başına : 0.35 veya 0.55 veriyoruz

hemen aktif oluyor ve reklamlar görünmeye başlıyor

ama : .........

10 ila 90 click seviyesine ulaşınca reklamlar kesiliyor.

bazen 13 click oluyor..reklamlar duruyor..bazen 50 clickte duruyor.

hesaba giriyorum bakıyorum : daha 20 YTL bile harcanmamış mesela. yani geride 50 ytl civarı bütçem kalıyor ama reklamlar donuyor..

bunu aşmanın yolu varmıdır? biraz ipucu alabilirmiyiz?

mesela :

bütçeyi kaç civarında tutmak lazım, anahtar kelimelere yüksek mi vermek lazım?mesela kaç oranında?

tavsiyeleri bekliyoruz..herkes faydalansın:)

bend ebu konuda dikkatimi cekti benim düşüncem ise şimdi bir kelime ekliyorsun eklediğin saat önemli bence misal öğlen bir kelime ekledim misa en düşük 0,06 dı ve hit gelmicegini düşündüm ve sildim akşam tekrar eklmeek istedim bir baktım kelime en düşük tık başı 2,17 deidm ne oluyor yanai günün belli satti oran yükseliyor ve malüm sen 0,06 da ekliyorsun senin reklam cıkıyor başkasıda eklemek istedikce oran yükseliyor her ekleyen oldukca yükseliyor ve senin oran düşük oldugu için tıklamalar duyor rekalm gösterim oranın düşüyor beneim düşüncem bu bence başka bir sebeb göremiyorum yani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5