İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords - Reklam - Backlink

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,

Adwords ile reklam verildiğinde, biz PR10 olan bir siteye reklam vererek sağlam(! :D) bir backlink sağlamış olmuyor muyuz kendimize? :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ı-ıh olmuyor öyle birşey :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adwords reklamlarınız direk domain olarak gösterilmez, js dosyasında çıkar reklamlar,dolayısı ile adwords ile reklam vererek link alamazsınız.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
adwords sadece reklama yarıyor , öyle olsa ortalıkda pr8 ler pr7 ler uçuşurdu :p

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adwords reklamlarınız direk domain olarak gösterilmez, js dosyasında çıkar reklamlar,dolayısı ile adwords ile reklam vererek link alamazsınız.

arkadaşımız burada durumu açıklamış ancak birde ben yazayım :) Şöyle pozitif bir etki yaratıyor diyebiliriz (Kendi düşüncelerim); siteniz toplistlere ekliyse reklam süresi boyunca üst sayfalara çıkıyor yani toplistlerden de büyük ölçüde fayda görürsünüz hem hit hemde backlink anlamında ayrıca alexa sıralamanız yükselir buda arama sonuçlarında olumlu bir etki yaratabilir diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5