İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords reklam takibi yapılır...

F

fatihgoz

Misafir
Şirketiniz veya siteniz mi var? Ama ziyaretçiniz yok yada daha fazla ziyaretçi istiyosunuz bunun için google da sitenizin reklamını yapmak istiyosunuz adwordsa verecek yeteri kadar paranız da yok ve adwords kupon kullanmak istiyosunuz belki kurmayı bilmiyosunuz belkide vaktiniz yok. İşte sizin için sitenizin reklam takibini ücret karşılığı ben yapacam. İsteyenlere referans verebilirim.

Msn adresim: [email protected]

B

Baria

Misafir
:D ne kadara yapıyorsun? yani google dan bana bin hit göndermen için ne kadar para ödemeliyim?

F

fatihgoz

Misafir
ben dikkat ettim ve şunu gördüm bazı kişiler adwords kupon kurmayı bilmiyor veya uğraşmak istemiyor yada kupon kuracak vakti yok ben o kişinin yerine kupon kuracağım bittiğinde yeniden kuracağım bi nevi takipçi. zaten şimdi 2 kişininkini takip ediyorum. ücret görüşmede belirlenecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5