İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Reklamlarım yayınlanmıyor.!

zdearbann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Max TBM yi 0,99 olarak işaretledim
günlük bütçeyi 50,00 TL yaptım
otomatik teklifide seçtim ancak reklamlarım 4 gündür uğraşmama rağmen hala yayınlanmıyor.
Yardımcı olabilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Anahtar kelime üzerine geldiğinde yayınlanmama sebebi ne diyor?

dogan0008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ANAH TAR KELİMELERİNDE KALİTE PUANI DÜŞÜK YAZIYORMU EĞER YAZIYORSA SİTENİ DEĞİŞTİR DÜZELİR

zdearbann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum sıkıntıda orda zaten hiç bir uyarı vermiyor ilanda aktif görünüo ama ne tıklama var nede gösterim.. Anlayan varsa şifreyide verebilirim kontrol etmesi için :S
ANAH TAR KELİMELERİNDE KALİTE PUANI DÜŞÜK YAZIYORMU EĞER YAZIYORSA SİTENİ DEĞİŞTİR DÜZELİR

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site kurallara uymuyor olabilir. bana da olmuştu. online mafya oyunumun reklamını yapamamıştım

director

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşalr adwords aktif etmek adwords hesapına 14 yatırdıgında hesap aktif oluyormu oluyorsa banlama riski varmıdır.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Perşembe günü oluşturdum reklamı ancak hala benimkilerde yayınlanmıyor aynı durum söz konusu seninki ile. yardım dan ticket attım ancak geri dönüş yapmadılar bu gün yine gönderdim yine yok.
Otomatik mesajları geliyor ama sesseda yok.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir bölümden yardım istersen ticket atarken REKLAM ADI VS giriyorduk.
Normal YARDIM bölümüne tıkladıgımızda sadece müşteri nosu ile ticket atıyoruz.Diğerine nereden ulaşıcaz ?

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim tavsiyem ürününüüzn reklamını durdurun.Ve ürün secerken para akzanma programları olmamasna dikkat edin.Anahtar kelime için keyword elite programını kullanın

GiLLbErY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Perşembe günü oluşturdum reklamı ancak hala benimkilerde yayınlanmıyor aynı durum söz konusu seninki ile. yardım dan ticket attım ancak geri dönüş yapmadılar bu gün yine gönderdim yine yok.
Otomatik mesajları geliyor ama sesseda yok.
Hesabınızı yeni açtıysanız inceleme aşamasındadır.

GiLLbErY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum sıkıntıda orda zaten hiç bir uyarı vermiyor ilanda aktif görünüo ama ne tıklama var nede gösterim.. Anlayan varsa şifreyide verebilirim kontrol etmesi için :S
Eğer hesabınız yeniyse reklam kampanyalarınız muhtemelen inceleme aşamasındadır. Reklamınız onay almıştır fakat anahtar kelimelerdeki baloncuğu tıkladığınızda ne yazdığını belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Cb bir yıldır üyeyim.para kazanamadım ban ayrdım edecek olan va rmı

adebisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamını yaptığınız sitede pop-up varsa ya da siteye girer girmez video,ses gibi şeyler direk çalışmaya başlıyorsa google reklamlarınızı yayınlamaz diye biliyorum.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Merhaba arkadaşım;

Siten halen inceleme vs durumundan çıkmadıysa eğer msn adresini pm at ücretsiz yardımcı olayım.

Saygılarımla.

nsu975

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google bu para kazanmak istemez askıya almıştır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5