İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Reklamlarım Yayınlanmıyor?

yazmakta

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Adwordse dün gece kupon kodu ila reklam verdim, herşeyi hallettim anahtar kelimeleri vs
girdim fakat reklamlarım yayına girmedi ve aşşağıdaki resimdeki gibi bir uyarı çıkıyor ne yapabilirim?

21990807.PNG

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Daha önce bu siteniz için kuponla reklam verdiyseniz, yarın bu hesabınız kapanır.

Sizin sorununuz sanırım, anahtar kelimelerinizde yayın yapan sitelerin pek olmaması. Daha çok anaktar kelime ekleyebilirsiniz (50-100) adet. Madem kuponla aldın zaten son kullanma tarihi vardır harca gitsin.

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kelimelerle bütçeyle vs alakası yok. Hesap incelemede veya hesap büyük ihtimal askıya alınacak. Sana tavsiyem yardımdan adwords ekibine mail atman. Onlarla iletişime geçerek hesabını onaylatabilirsin.

Ortak Ticaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatura adresinin askıya alınması diye bir olay yok. Fatura bilgileri nedeniyle hesabın kendisi askıya alınır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5