İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwords sorun ?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,

bugun promosyon linksiz, kuponla hesap açtım. kupon miktarı hesaba geçti ama :

HTML:
Önceden ödediğiniz fonlarınızı tükettiğiniz için reklamlarınız artık yayınlanmamaktadır. 
Lütfen hesabınızın Ödeme Yap sayfasını ziyaret ederek başka bir ödeme yapın. Ödemenizi başarıyla işleme koyabildiğimizde reklamlarınız yeniden yayınlanmaya başlayacaktır.

bu hatayı verdi.

bugun benzer durumla karşılaşan oldu mu acaba ???

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kuponun süresi geçmiş olabilir mi*

*Önceden ödediğiniz fonlarınızı tükettiğiniz için reklamlarınız artık yayınlanmamaktadır.*

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
35 $ lık kupon, süresi geçmedi. kredi -45 görünüyo ama yukarda da hesapta kalan bakiye 0 yazıyo.

o kadar hesap açarım ilk defa böyle bişey oldu.

S

SupRAdyN

Misafir
tamam bekle 1 kac gun ustte hesapta kalan kredini göreceksin oke artık google sıkı tutuyo kupon devri bitiyo :D
ama dedigim gercem hesabına 24-48 saat icinde tekrar gir yukardaki hesabında 37 ytl gibi rakam göreceksin

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeniz daha ulaşmadı desem zaten normal de,

"Önceden ödediğiniz fonlarınızı tükettiğiniz için reklamlarınız artık yayınlanmamaktadır."

bu hata bana saçma geldi :D neyse hayırlısı ...

Merchant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam bekle 1 kac gun ustte hesapta kalan kredini göreceksin oke artık google sıkı tutuyo kupon devri bitiyo :D

Benzer durum geçen senede söylenmişti ancak google kendi dağıttığı kuponların devrini bitireceğini pek düşünmüyorum. Sadece bu ay ve gelecek ay süresi dolacak kuponlar var.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorun bendede var 2 kupon girmiştim dün ikiside öyle oldu. Kuponu girdiğim an güncel olan kalan hesap bakiyesi 44 ytl gösteriyordu. Bugun baktım hiç gösterim olmamış ve para kalmadı hatası veriyor yukarıdaki gibi. Ve bakiye miktarı 0 gösteriyor. :S

serquat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bü gün denedim aynı problemle karşılaştım

kupon devri bitiyor mu?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aynı sorun bendede var hesap suspended durumda ama kuponu aldı :)
gitti bizim kupon. simdi yeni bi kupon daha mı girsem diorum ama o da gider die denemiorum.

Fonlar bitmis dior ama hala 29 lira butce var dior.

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denendi , çuvallandı . Yurtdışında da aynı şikayet var.
Bende de aynı 50 euroluk kupon deneyen oldu mu ?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kuponlar ile yada hesap acarken banka Havalesi secmeninizin
suspend olmasi ile alakasi yok
adwordsunuzu ing diline cevirin orda karsiniza live chat butonu cikar ordan bildirin durumu
(hesap acarak bosuna Kuponlarinizi harcamayin )

S

serkanus

Misafir
bunun yardım alınacak bir sorun olduğunu sanmıyorum yabancı forumlarda da benzer tartışma var onlar da sorunun ne olduğunu bilmiyor belirli bir gruba ya da seriye yönelik değil genel bir durum bunun adwordsün yeni bir uygulaması olduğunu düşünüyorum çünkü herkes aynı sorunu yaşıyor.

banka havalesi dışında kredi kartıyla aktive edilirse de sorun çıkarmı deneyen var mı?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun yardım alınacak bir sorun olduğunu sanmıyorum yabancı forumlarda da benzer tartışma var onlar da sorunun ne olduğunu bilmiyor belirli bir gruba ya da seriye yönelik değil genel bir durum bunun adwordsün yeni bir uygulaması olduğunu düşünüyorum çünkü herkes aynı sorunu yaşıyor.

banka havalesi dışında kredi kartıyla aktive edilirse de sorun çıkarmı deneyen var mı?
Neyse sen kendi bildigini yapabilirsin Mesajimi Gormezlikten gel
Yazilan mesaj sadece insanlarin bosa ugrasip kuponlarini bosu bosuna harcamamalari icindi
ben seriye yada gruba yonelik diye bir sey yazmadim
kuponlarini kullanip harcamissin yada harcamamissin beni alakadar bir konu yok

D

Dot Net

Misafir
aynı sorun sabah bendede vardı. 4 euro param olmasına ragmen reklam çıkmıyordu.
kelimelerin ustune geldıgımde de (son çıkan özellık, kelimelerin reklamının cıkıp cıkmadıgını gösteren yer) limitiniz tukendıgı ıcın reklamlar durduruldu yazıyordu. gösterımde 0 dı tabı.
az önce baktım gösterım bugun ıcın 10 olmus.yanı sanırım tam olarak kapanmamıs hesap. ama tam anlamadım. 10dan daha fazla olmaması da sanırım baska hesaplardada aynı reklamın olması.

kısacası dıger hesaplarımda hiçbirşey yok ama bır hesabımda reklamlar bır duruyo bır cıkıyor. arada yağtıgım tek şey günlük limiti düşürmekti.

sunu dneyın belki sonuc verebilir.

kalan butcem 4 euroydu ama gunluk reklam lımıtım 10 euroydu. reklamlar durunca butceyı 3 euro yaptım ve reklam gösterıldı.

sonucları bekliyorum. işe yararsa rep :))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5