İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Tarafından Dolandırıldım

U

utkusoft

Misafir
merhaba,

Hani google adwords'un evlerimize yolladığı hediye çekleri varya.Bir gün onu aktif edeyim dedim.Mart'ın bilmemkaçına kadar kayıt olmak gerekiyordu oldum.Hediye miktarı bitene kadar reklamlar dönsün dedim.Reklamlar döndü işte maliyet 40 lira falan gibi birşey yazıyordu iyi daha 80 olmasına var diye düşündüm.

Bugün kredi kartı ekstreme baktığım zaman şok oldum google adwords 04.03.2010 tarihinde hesabımdan 30 lira çekmiş bu da yetmiyormuş gibi
16.03.2010 tarihinde 80 lira çekmiş. E hani hediyeydi bu çekler.İşin garip yani toplam maliyetim 40 lira benden çektikleri para 110.Nereye başvurmam gerekiyor bu durumda

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanal kred kartı kullanmayı öğrenmemiz lazım. Ödeme yapacağın zaman ödeme mikatrı kadar limit belirliyorsun ve ödemeni yapınca limit kalmıyor. Kimsede karttan bir şey çekemiyor. Umarım srununa yardımcı olan biri çıkar. Googlea yazsan para yerine yine çek verecektir diye düşünüyorum.

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Google'a yaz açıklama alırsın. Henüz panele yansımamış da olabilir o maliyetler, son dört gündür bir problem var adwords'te sanırım onunla ilgili bir raporlama hatası olabilir.

Mystical__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Koskaca Adwords Senin paranamı Kalmışta Dolandırdı Diyorsun Gülmekden öldüm..

Güzel Arkadaşım Siz Siz Olun asla kredi kart Kullanmayınız Ceker Ve cekiyorda Sanal kart Kullan Limitini belirle... hepsi Bu

webkarizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım ben adwords e her ay onbinlerce lira reklam veriyorum artı benim gibi reklam veren bir çokta insan var.adwords senin 80 lirana tenezül etmez.muhtemelen sen ödeme seçeneğini seçerken bir karışıklık yaptın.

GiLLbErY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence arkadaşın kupon kodunu yanlış girip hediyeyi kullandığını zannediyordu. Google bazı yanlışlıklar yapar ama ödeme konularında bir yanlışlık yapmaz

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Açıklamasında yazar; 30gün geçince yada 50TLden az kalınca, para çekerim der google...

ömERgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu hortlatmak veya saptırmak gibi olmasın ama kredi kartı hesap ekstresine nasıl yansıyor yapılan ödemeler? Ne diye çıkıyor yani?

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Kuponla ön ödemeli olarak açılan hesaplarda ve kredi kartınızla açtığınız hesaplarda krediniz tükendikce çekme iznini zaten veriyorsunuz. Adwords sözleşmesini okursanız orada daha net yazmakta.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5