İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords 'un Hite Büyük Bir Katkısı Var mı

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bilgisayar ve teknoloji içerikli bir sitem var.Sitemin hiti çok düşük.Adwords 'a reklam yayınım için başvuruda bulunsam hitim tahminizce ne kadar yükselir.

Birde google adsenseye doğrudan katkısı olurm u?

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ne kadar para verirsen o kadar hitin yükselir. Günlük 100 ytllik bi reklam ücreti ayırsan güzel hit alabilirsin. Ama adwordsa verdiğin parayı adsenseden çıkartamazsın :)

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hatırlarım. 3gün boyunca adwordslerimle günlük 150 dolar yapmıtım. sonra. bitmişlerdi. o kuponları beleşe aldığım için. baya karlı bi iş olmuştu. ayrıca toplistlerdede baya bi yükseldiydim.

ama sadece 3 gün :D

bide reklam yerleşimim çok iyiydi hatta google başarımı, gururuna yediremeyip daha sonra yerleşiminizi değiştirin çok sakat demişti. :D sonra değiştirdim haliyle. biraz indi.

sonra siteyi bıraktım 1 sene ilgilenmedim. artık ne grn var ne çıkan. ben bile girmez oldm :D

artık günlük 50 senti geçersem seviniyorm baya bi

LivemIRC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başvurmak yerine hazir hesap alip yayinlasan daha mantikli ve daha ucuz günlük bütçeni belirler ona göre hareket eder hitinide güzel sekilde yükseltirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5