İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Uzmanı Arıyoruz

reklamverecegiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;

Adwords Mağduruyuz. Klasik hatalar yaparak bu günlere kadar geldik.

Profesyonel destek almak istiyoruz.

Yayında bulunan E-ticaret - Arkadaşlık - vs.. Sitelerimizin Reklamlarını yapmak ve kesintisiz devam etmek istiyoruz.

Bu güne kadar pek çok firma ya da kişi ile çalıştık. Sahte Panel göstermelerinden, hesap aktifleştirme ücreti yalanlarından bıktık.
Şu kadar hediye veriyoruz diyerek 0,15 TBM olan bir kelime için =,80 maliyeti oldu demelerine ise artık diyecek bir şey bulamıyoruz.

Kesinlikle Referans verebilecek, her hangi bir sorunda iletişim kurabileceğimiz birilerine Hizmet Bedeli ödeyerek reklam hizmeti almak istiyoruz.

El elden üstündür mantığı ile siz değerli arkadaşlarımızın öneri ve eleştirilerine de açığız.

Adwords Konusunda kendine güvenen abartılı olmayan bir hizmet bedeli karşılığı sürekli Adwords Hizmeti verecek arkadaşların iletişim kurmasını rica ederiz.

Saygılarımızla

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Adwords panelini kendiniz neden yönetemiyorsunuz?
Artık çok basitleşti bu işler, biliyorsunuz

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
evet hakketten çok basit ben bile yeni başladım reklamlar takır takır çıkıyor anahtar kelimeleri ekledikten sonra

leventaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leventaksoy44.hotmail.com ekleyn reklamlarınızı biz yayınlayalım.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Adwords uzmanıyla çalışmanın kendi hesabını yönetmekle arasındaki fark nedir?

leventaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesapların aktif edilmesi gelen saldırıların bertaraf edilmesi hesabın az maliyet ile çok tıklama alması uzmanlık ister diye düşünüyorum.

reklamverecegiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu günceldir... msn adresimiz Rumuz ile aynı ilgilenen kişiler ekleyebilrler.. Tşk

wender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Adwords Çok Basit bir sistem Herkesin Hemen Hemen Reklamı çıkar.
Adwords inceliklerini bilmeyen insanlarımız vardır reklam yayınlatmak konusunda sıkıntı çeken arkadaşlar vardır bu devrede adwords uzmanları devreye girer ve reklamlarınızı kaliteli birşekilde yayınlatır.
Sürekli Reklam vermek isteyen kişiler Adwords Uzmanlarından Çalışmalarını Tavsiye Ederim.
Gerçekten Adwords Reklamlarından Anlayan kişiler Çalıştıklarında ANLAYACAKLAR BENİ:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5