İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords ve Facebook Kuponları ile Adsense

aRiFs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a arkadaşlar..

Elimde facebook ve adwords reklam kuponları var. Bunları adsense kullandıgım bir web sitesi için kullanmak istiyorum. Herhangi bir ban riski var mıdır ? Örneğin facebooktan çok hit gelecek, adwords ile kelime bazında direk hit gelecek. Aslında facebook için bir kılıf (url kısaltma ) uydurabilirim fakat google yer mi yemez mi tereddüt içindeyim :) Ne dersiniz ?

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Bence herhangi bir problem çıkarmaz Çünkü elindeki kuponlar yasal olduğu için Ban riski yoktur.Korkuyosan ver ben kullanırım :=))

aRiFs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence herhangi bir problem çıkarmaz Çünkü elindeki kuponlar yasal olduğu için Ban riski yoktur.Korkuyosan ver ben kullanırım :=))

Hocam zaten adwords konusunda hiç korkum yok , facebook konusundada sağda reklam kısımlarına sitenin indexlerinden birisi olan linki kısaltıp veririm hit organik gibi görünür. :) Deneyeyim bakalım.. Birşey olursa yazarım tekrar..

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Oldu hocam elinde fazla kupon varsa paylaşımcı ol biraz:=)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5