İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Yardımı Destegi Verilir.

cbbLe

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Merhaba, Arkadaslar Google Adwords'ta Sorun Yoktur. Sorunu Olan Arkadasların Sorunları Çözülür, Her Türlü Destek Verilir.

Sorunu Olanlar Belirtirse Yardımcı Olurum. Teşekkürler

nicaeal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba 2 yıl kadar once turkticaret netten verilen 80 tl lik adwords hediye cekini hesap olusturarak girmiştim sisteme ama hiç kullanmamıştım. şimdi kullanmak istiyorum ama reklamınız inceleniyor diye 1 haftadır bekletiyor beni bu normalmidir acaba?

cbbLe

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Merhaba 2 yıl kadar once turkticaret netten verilen 80 tl lik adwords hediye cekini hesap olusturarak girmiştim sisteme ama hiç kullanmamıştım. şimdi kullanmak istiyorum ama reklamınız inceleniyor diye 1 haftadır bekletiyor beni bu normalmidir acaba?

Sorunuzu Anladım. Hesabınızı Aktifleştirmek icin 14 TL ödediniz'mi Google'ye ?

-Eğer Ödediniz Ve 1 Hafta'dır İnceleniyor dediyse Hesabınız Onay almamış olabilir.
-Bu Durumda [email protected] adresine e-mail atmanız gerekiyor.
-AdWords Hesabınıza Girerek Yardım Kısmından Bize Ulaşın Yapıyosunuz.
Ve Sorununuz Çözülüyor :)

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

1-) Adwordste reklam verirken alan adının bir önemi var mı?
Örneğin www.iyinet.com var ama ben www.iyinet.tk diye bir adres için reklam vermişim. Bunun neye etkisi var? Yani ucuz alan adını kullanmanın sakıncası var mıdır?

2-) Görünen URLde ya da hedef URLde aşağıdaki link yapılarından hangileri kullanılabilir? Ya da kullanılamaz dediklerinizin sakıncaları nedir?

www.forum.iyinet.tk gibi subdomain.
www.iyinet.tk/1fh564f gibi URL kısaltması
www.iyinet.tk/?p=151 gibi blogda belirli bir sayafa.
www.iyinet.tk/reklam-icerigi-sayfasi.html

3-) www.iyinet.tk sitesi için iki farklı hesaptan reklam verilrise aynı reklam verilirse ne olur?
a-) Hangisi çok para verirse o mu yayınlanır?
b-) Rastgele dönüşümlü mü yayınlanır?
c-) İkisi aynı anda çıkar. (Böyle olmaz sanırım)
d-) ????

4-) Google günlük bütçeyi dolduramazsa ne olur? Kardeşim senden de para kazanamıyoruz diyip hesaba engel ya da ban koyar mı?

Teşekkürler..

Merhaba daha önce başka konuda sormuştum cevap alamadım.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Alan adının bir önemi yok.
alanadi.com ve alanadi.com/link.html'i kullanabilirsiniz. En azından diğer şekilde kullanmadım ve kullanana da restlamadım.
Olurda es kâza ikisi de yayınlanırsa dönüşümlü olarak çıkar. ( Genelde aynı siteiçin tek reklam çıkar. Ama iki reklamımın aynı anda dönüşümlü çıktığı da olmuştur. )
Günlük bütçeniz 50 lira ama reklamlarınıza 5 liralık tıklandı? 45 lira ertesi güne devam. :)

Kaçırdığım yer kaldı mı? :)

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Google ilginç yawf. 3-4 gündür yayınlamadığı kampanyayı diğer kampnayalar sona erince yayınlamaya başladı.

Peki mileltin hesabı neden askıya askıya alınıyor. Reklam verirken yapılan hatalar neler?

sinsiyenidunya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
yeni bir site açmayı planlıyorum.bu sitede vereceğim hizmetin reklamı için adwords kullanmayı planlıyorum.düşündüüğüm şey, ben türkiye'de olmama rağmen, hedef kitlem avrupa'da yaşayn gurbetçiler.sorularım şunlar
1-reklamlarımın gurbetçilere ulaşaması için ne gibi opsiyonları tercih etmeliyim?türkiyeden gelecek hitin doğal yollarla gelmesini, yurtdışından gelecek hitin adwordsle gelmesiini istiyorum.
2-çok fazla bütçem yok.aylık ve günlük ne kadar bütçe ayırmalıyım en başta? göze görünür bir geri dönüşüm için minimum ne kadar bütçe ayırmalıyım?
3- verdiğim reklamların nerede görülebileceğini seçebiliyor muyum?mesela reklamlarımın kesinlikle gayri ahlaki, qumar, fake, spam sitelerde görünmesini istemiyorum.bunu seçme şansımız var mı?
4- gördüğüm kadarıyla google arama sonuçlarında da reklam yayınlıyor.reklamlarımın arama sonuçlarında mı sitelerde mi dönmesi daha iyi olur?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
Bu Google ilginç yawf. 3-4 gündür yayınlamadığı kampanyayı diğer kampnayalar sona erince yayınlamaya başladı.

Peki mileltin hesabı neden askıya askıya alınıyor. Reklam verirken yapılan hatalar neler?

Genelde bir domainin reklamını vermek için birden fazla kuponlu hesap kullanıldığında hesaplar askıya alınıyor..

merhaba,
yeni bir site açmayı planlıyorum.bu sitede vereceğim hizmetin reklamı için adwords kullanmayı planlıyorum.düşündüüğüm şey, ben türkiye'de olmama rağmen, hedef kitlem avrupa'da yaşayn gurbetçiler.sorularım şunlar
1-reklamlarımın gurbetçilere ulaşaması için ne gibi opsiyonları tercih etmeliyim?türkiyeden gelecek hitin doğal yollarla gelmesini, yurtdışından gelecek hitin adwordsle gelmesiini istiyorum.
2-çok fazla bütçem yok.aylık ve günlük ne kadar bütçe ayırmalıyım en başta? göze görünür bir geri dönüşüm için minimum ne kadar bütçe ayırmalıyım?
3- verdiğim reklamların nerede görülebileceğini seçebiliyor muyum?mesela reklamlarımın kesinlikle gayri ahlaki, qumar, fake, spam sitelerde görünmesini istemiyorum.bunu seçme şansımız var mı?
4- gördüğüm kadarıyla google arama sonuçlarında da reklam yayınlıyor.reklamlarımın arama sonuçlarında mı sitelerde mi dönmesi daha iyi olur?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

1. Yer seçerken yurtdışını dil olarak türkçeyi seçebilirsiniz.
2. Günlük 50 TL civarı herhalde işinizi görebilir bu sadece tahmini.
3. İçerik olarak seçemiyoruz fakat site bazlı seçimler yapabiliyoruz.
4. İkiside iyidir bence.

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
çok teşekkürler cevabınız için.50 liraya ortalama kaç hit gelir?

kelimenizin tık ücretine göre değişir . bir tık ücretiniz iyi bir verim için 0.1 desek en az 500 Kişi gelir. tabi bu kelimelerinin tık ücretine göre değişmektedir. Forumda konum mevcuttur isterseniz danışmanlık yapabilirim bu konuda. Başka sorunuz varsada seve seve burada cevaplarım.

sinsiyenidunya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkür ederim ilginiz için.ilk aşamalarda benim günlük 50 lira bütçe ayırmam çok zor.ancak siteden gelen gelirlerle o rakamlara çıkabilirim.ilk başta daha küçük rakamlarla başlayıp, geri dönüşü görmek istiyorum.son olarak sormak istediğim bir şey var, benim istediğim kelimelerin gördüğüm kadarıyla ortalama fiyatları; üç kelime üzerinden, 1. kelime: 0,68 ikinci ve üçüncü kelime: 0,08. anladığım kadarıyla bunlar türkiye fiyatları.yurtdışına yönelik olunca bunların fiyatları değişir mi?

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
çok teşekkür ederim ilginiz için.ilk aşamalarda benim günlük 50 lira bütçe ayırmam çok zor.ancak siteden gelen gelirlerle o rakamlara çıkabilirim.ilk başta daha küçük rakamlarla başlayıp, geri dönüşü görmek istiyorum.son olarak sormak istediğim bir şey var, benim istediğim kelimelerin gördüğüm kadarıyla ortalama fiyatları; üç kelime üzerinden, 1. kelime: 0,68 ikinci ve üçüncü kelime: 0,08. anladığım kadarıyla bunlar türkiye fiyatları.yurtdışına yönelik olunca bunların fiyatları değişir mi?

o konuda kesin bişi diyemeceğim fakat aynı miktarlar olabilir.

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde bir domainin reklamını vermek için birden fazla kuponlu hesap kullanıldığında hesaplar askıya alınıyor..
Teşkkürler. Bir kişi kaç tane hesap açabiliyor. Sadece adresi değişik gösterip mi açılıyor bu hesaplar?

Benim bir aydır çalışan bir hesabım var. İçindeki krediler tükendi. Fakat hostgatorun hediye ettiği 50$lık kredi var. Bunu kullanabilir miyim? 14TL gibi bir masraf olur mu? Daha önce 7 TL vermiştim zaten.

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
Teşkkürler. Bir kişi kaç tane hesap açabiliyor. Sadece adresi değişik gösterip mi açılıyor bu hesaplar?

Benim bir aydır çalışan bir hesabım var. İçindeki krediler tükendi. Fakat hostgatorun hediye ettiği 50$lık kredi var. Bunu kullanabilir miyim? 14TL gibi bir masraf olur mu? Daha önce 7 TL vermiştim zaten.

Merhabalar,

Bir kişi birden fazla hesap açabilir onda sıkıntı yok. tek sıkıntı tek domain için aynı anda birden fazla hesapta reklam vermek ve kupon kullanmak.

Yeni bir hesap açtığınızda kredinizi kullanabilirsiniz. yeni hesap olduğu için 14 tl yi tekrar ödemek zorundasınız.

iyi çalışmalar.

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni hesabı açtıktan sonra kuponu kullandım diyelim.

- Ardından aynı hesaba başka kupon ekleyebilir miyim?
- İlk 14 gün dolana kadar eklenecek kuponların sınırı var mı?
- Kuponlu hesaptan reklamını yaptığım domaine kuponalr bitince kuponsuz hesabımdan reklam verebilir miyim?

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
Yeni hesabı açtıktan sonra kuponu kullandım diyelim.

- Ardından aynı hesaba başka kupon ekleyebilir miyim?
- İlk 14 gün dolana kadar eklenecek kuponların sınırı var mı?
- Kuponlu hesaptan reklamını yaptığım domaine kuponalr bitince kuponsuz hesabımdan reklam verebilir miyim?

bir hesapta bir kupon kullanabilirsiniz.
bir hesaba 14 günde sadece tek kupon yukleyebilirsiniz
kuponlar bitince aynı hesaptan ücretiyle reklam verebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5