İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Yine Uçuşta

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Hazirandan önce aktif ettiğim şu 1$ lık kuponlar yine çalışmaya başlamış.
Az önce bir kelime ararken kendi sitemin reklamını gördüm :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Haziranda bitip tükenmiş olan adwords kuponlarım hesaplarımın sıfır olmasına rağmen hala çalışıyor. Ve içerik reklamım yoktu.
Az önce kendi sitemde kendi reklamımı gördüm :)
Yaklaşık 20 kupon kullanmıştım ve hepsinin bakiyesi sıfırlanmıştı.

Google burada acaba taktik mi uyguluyor. Hata üretmeye mi devam ediyor.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Hitlerinizi kontrol edin. Eski kuponlar yeniden aktif. :)
Arama sonuçlarında da gösterime girmeye başlamış ve bir anda site doldu taştı. :)

Kupon kullananlara hayırlı uğurlu olsun :)

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google'a sohbet yazdım sayfalarca sponsor bağlantı çıktı bende dedim noldu bedavayımı vermeye başladı dedim :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guzel oluyor bu aslinda ama dengesizlik yaratiyor hesaplarda mesela dun girmis 5bin kisi bugun oluyor 15bin kisi :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Aynen. Ve dayanamadım bir mail attım. Çünkü şu anda ortalamanın 2 kat üzerinde kazanç var. Bu umarım başımıza iş açmaz.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000-2000 gibi bir dalgalanma olsa kapatilirda 3 gun oncede aynisini yaptilar nerden baksan 10bin dalgalanma oldu dogal olarak kazanclara yansiyor
ben daha once kampanya bittiginde siliyordum tamamen benim basima gelmiyordu boyle sey simdi artik silmiyorum (herhalde iyide yapiyorum) 4-5 gune bir bu sekilde dalgalanma cok oluyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet bu cok büyük bir dalgalanma 10 gün sürse sorun olmaz ama 1 gün olup kesilmesi kötü olur hitin 1 iken bugun 5 yarın gene 1 buda google gözüne çarpar dalgalanma

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı olay bendede va ristatisklere baktığımda güzel aramalardan hit geldiğini farkettim. ama bakıyorum sonuçlara yok sitem .. tamkafayı yicekken sponsor bağlantılarda gördüm :) adworks kuponum hala çalışıyor ki 0,6 içerde ordaki hesabım

N

negemezsin2

Misafir
bu sadece kuponlular ıcınmı gecerlı oldu? kredi kartlılar ıcın?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 3 gundur hic hesap acmiyorum artik arama sonuclarinda reklam fazla cikmiyor ama gunluk 4bin-10bin arasi google adsense ve parking programlarindan kendisi yolluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5