İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwordse Bedava Reklam Verin !

M

M@latyæsporlu

Misafir
Bedava adwordse nasıl reklam verilir öğrenelim :p

1- İçinde ''ay ikinci insan '' ''pusulayı kim icat etti '' sorularına uygun subdomain açılır..

2- bi iki siteden link verilerek pr artırılır.

3- 1.sıraya oturduktan sonra Bir çok siteden bedava adsense reklamı yapılır 5 kuruş harcamadan...

işte çok kolay ve basit sistemi buldum ama benden önce çok kişi bulmuştur zannımca

hadi kolay gelsin :p

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yani bu sayfa google genel hizmet reklamları hedef alınmadanmı yapılmış yakomoz nedir( belki buna ben rastlamadım )harincinde o sayfadaki bütün başlıklar google genel hizmet reklamlarında çıkıyor.

ayrıca ben eleştirmek için o linki vermedim konuya örnek olsun diye verdim bilginize.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valal bu işi deneyen cok oldu bu tü yapmaya gerek yok sitene o kelimelrirn egctiği başlıkalrı sitene gizle yine cıakrsın aramada

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eha eha..konuyla alakasız ama ;)

www.tvkolik.com -****mynet in amcaoğlu...))))

Avg. Review for mynet.com:
Traffic Rank for mynet.com: 203

Note: Javascript is required to view the data on this page

R

rolfgrin

Misafir
İlerlediğimiz yok çok iyi bravo
herkesin sitesinde mutlaka bir pusulayı icat eden kişi, güneşin ne kadar sıcak olduğu vs. sayfaları olmalı.

Bravo, bravo çok iyi böyle devam edelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5