İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdWords'te Google logosunun altına nasıl reklam verebilirim?

DeliKase

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soru gayet açık arkadaşlar. Sağ taraftaki alanlara kolaylıkla sponsor linki verebililiyorum ama Google logosunun hemen altı için bunu yapamıyorum.

google9kl.jpg

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bence adwordsa bir mail atın bizde gerçeği öğrenelim.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
forumdan okuduğum kadarıyla bunu google kendisi yapıyor.
aynı hesaptan uzun süreli çalışınca google kıyak çekiyormuş sana

+ muhetemelen doğru

bir ara ticari bir site için uzun zaman ve yüklü adwords reklamı verdik. bu alanda çıkmaya başlamıştı.

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anahtar Kelimeniz Nedir?

Selam arkadaşım,

Reklamın dediğin yerde çıkması için tam olarak belirlediğin anahtar kelimenin aranması lazım.

Mesela anahtar kelimen oto ticaret ise ve arayan istanbul oto ticaret diye aradıysa, istanbul oto ticaret için reklam veren bu kelime için$0,05 dolar verse sen oto ticaret için $50 da versen, logonun altında o çıkar sen çıkamazsın.

Sanırım anlatabilmişimdir.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iyide her kelimede olmuyorki bu ? Hiçmi tam müzik indir diye reklam veren yok piyasada.Bence bu farklı bir kriter.Googleye mail atan olursa bizimlede paylaşırsa sevinirim.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartı girmiş uzun süredir müşteri olanlar orda çıkabiliyor.
Yok daha neler :p
benim reklamlarim kuponlarla bile orda cok cikti
Selam arkadaşım,

Reklamın dediğin yerde çıkması için tam olarak belirlediğin anahtar kelimenin aranması lazım.

Mesela anahtar kelimen oto ticaret ise ve arayan istanbul oto ticaret diye aradıysa, istanbul oto ticaret için reklam veren bu kelime için$0,05 dolar verse sen oto ticaret için $50 da versen, logonun altında o çıkar sen çıkamazsın.

Sanırım anlatabilmişimdir.
reklam verdigin kelime ve kelimenin senin sitenle iliskisine bakiliyor
kelime ucretleri yada aratilmasi ile alakasi yok

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnızca ilişkiye değil, kullanıcıların senin reklamına ne kadar tıkladığına ve ödediğin ücretin, rakiplerin arasındaki durumuna bakılıyor. insanlar en çok senin reklamına tıklarsa google da "demek ki bu reklam konuyla bire bir ilişkili" deyip seni yukarı çıkarıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5