İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords'te sorun yaşayan var mı?

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Merhaba arkadaşlar.
Uzunca zamandır çıkan reklamlarım son iki gündür yayınlanmıyor. Mevcut reklamı silip yeni reklam ekledim ve fakat sistemde bir gecikme var vs tarzında bir hata veriyor.
Bu sorunu yaşayan sadece ben miyim? Yoksa aynı sorunla kaarşı karşıya olan başkaları da var mı acaba?

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim reklamların tıklanma sayısı da düştü günlük 3TLlik tıklama bulamayan reklamlar var haftadan başından beri. Geçicidir sanırım. Bazı anahtar kelimeler yayınlanmıyor açıklamadaki linkin gittiği sayfa yayından kalkmış.

Bazıalrında da "Bu anahtar kelime, şu anda reklamları Google'da görüntülenmeleri için tetiklemiyor." çıkmaya başladı.

cbbLe

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Bazıalrında da "Bu anahtar kelime, şu anda reklamları Google'da görüntülenmeleri için tetiklemiyor." çıkmaya başladı.

Evet, anahtar kelimeler'de sorun var galiba Google adwords sisteminde 4 Gün Öncesine kadar bir çalışma başladı. Haalen Bitmemiş olabilir, Ancak En Kısa Sürede Düzelcegini Ümit Ediyorum.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Anahtar kelime öbeği şu anda reklamlarınızdan hiçbirini tetiklemiyor.

Reklamınızın bu anahtar kelime için gösterilmemesinin çeşitli nedenleri olabilir. Bu nedenlerden bazıları şunlardır:

Anahtar kelimeyi kampanyanıza eklediniz. Anahtar kelimeniz inceleme aşamasından geçeceği için kısa bir süre bekleyebilirsiniz.

Sistemimizin işleyişinde bir gecikme var.

Gâyet sakinim. Ağzımı bozmayaacağım... :(

cbbLe

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Anahtar kelime öbeği şu anda reklamlarınızdan hiçbirini tetiklemiyor.

Reklamınızın bu anahtar kelime için gösterilmemesinin çeşitli nedenleri olabilir. Bu nedenlerden bazıları şunlardır:

Anahtar kelimeyi kampanyanıza eklediniz. Anahtar kelimeniz inceleme aşamasından geçeceği için kısa bir süre bekleyebilirsiniz.

Sistemimizin işleyişinde bir gecikme var.

Gâyet sakinim. Ağzımı bozmayaacağım... :(

Düzelcek insallah. Sıkıntı Yapma Bence Abi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5