İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwors 100$ kuponlar.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Çalışıyor mu çalışmıyor mu bilmiyorum.Geçen forumdan birinden almıştım..

Talebe göre 3 tane daha paylaşırım.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
İşini görecek olan varsa bende de mevcut, gerçekten ihtiyacı olan varsa mesaj atsın birer tane gönderebilirim.

NetWork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar, sürekli adwords e reklam veren ve tatil satışı yapan biri olarak çok makbule geçer :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Tatil reklamı, tatil işi mi? E bravo... Günlerce aradım tatil acentası. :)

Bir dahakine artık...

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Tatil reklamı, tatil işi mi? E bravo... Günlerce aradım tatil acentası. :)

Bir dahakine artık...

İnternette dünya kadar online booking acentası var. Ve turizmciler online rezervasyonla gelen misafirlere herşeyin daha iyisini sunar. Çünkü gelen kişi interneti iyi biliyor ve internette reklamasyon yapabilir. Normalde isteyemeyeceğiniz şeyleri online rezervasyonn yaptığınız sitedeki özel istekler kısmına yazarsanız, bütün isteklerinizin yerine getirilmiş olduğunu görürsünüz.
Online booking sistemini hala kullanmayan acentalar yok mu var. Ama bugünlük var. Son çırpınışları ve kısa zamanda ya online sisteme geçecekler yada bitecekler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5