İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwors Bozuldu Heralde:D

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birden bire haberim olmadan adworsde reklamım çıkmaya başladı neden acaba google kıyak mı yapıyor:D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hani küçük siteler olurya reklamı yoksa bedava reklam koyarlar boş durmasın diye, o geldi aklıma :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadaşalar aynı durum bende de var ? bunun sonunda bişey çıkmasında !

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadaşalr ben tırsmaya başladım bu hesaplar nasıl kapatılır yahu

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Buyuk ihtimal daha once kupon kullanip reklamlari dondurulan kisilerin reklamlari tekrar calisir hale geldi (silinen hesaplardaki reklamlar da cikiyor).

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
hesaplar 1000 lerer kadar çıktı ama ? anlam veremiyorum. Sizce birşey çıkarmaı bunun altından ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
hesapları kapatma yolunu buldum ve hemen kapattım. :) ancak yayınlanmaya devam ediyor anlamadım gitit bu işi.

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seçtiğiniz kelimelerin TBM'leri srekli artıyor.. bunları ya baştan yüksek vermelisiniz ya da sık sık adwords hesabınızdan kelimelerin aktif olup olmadıklarını kontrol etmelisiniz. yeni teklifler vererek tıklama ücretlerini arttırmanız gerekebiliyor. yaşanan sorunun sebebi büyük olasılıkla budur

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hdogan' Alıntı:
Buyuk ihtimal daha once kupon kullanip reklamlari dondurulan kisilerin reklamlari tekrar calisir hale geldi (silinen hesaplardaki reklamlar da cikiyor).

Hdogan arkadaşımıza katılıyorum çünkü benim 1 tane dondurulmuş hesabım vardı o çalışmaya başlamış yada hesabınızda kalan 20-30 ytl likler çalışıyo ğaniğe gerek yok ;)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bir ara banada oldu kuponlar bitmişti aradan 1 hafta sonra biten kuponalr bir günde olsa full çalışmıştı

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
ancak saatte 80 lira bor çıkıyor. elimizde olan kuponlar zaten 80 liraydı. hesaba bi baktım -1000 lerde ama...

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kupon girmiştim en son kapatmamıştım.. Sonrada adwords olayını kaldırmışlardı. Bugun 4000 tekil hit yollamış, halada yolluyor..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
benim şuan dan itibaren adwords 'da reklamlararımın yayını durdu. Güzel hit yoladı ama bugun google.

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde 2 gündür aktif olmuş reklamlar bugunki hasılata bakınca şaşırdım ala ala dedim kim bu hayır sever hit yollamış die :D
hala devam ediyo yarında devam ederse bişekilde kapatıcaz artık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5