İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aea48300 konuları

Ali Enes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar iletişim sayfası eklentisini yükledim .Ama iletişimden gönderilenler nereye gittiğini bulamadım.

Ali Enes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 kelimelik makale = 0.50 kr

Arkadaşlar referans için yapıyorum.Ödeme turkcell tl ödeme olabilir.

Ali Enes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Kendimi Tanıyor muyum ?

Merhaba Ben kendini webmaster sanan bir öğrenciyim peki webmaster mıyım hayır değilim peki burda ne işim var bu işi yapmaya hevesliyim.Bundan 5 ay önce büyük bir hevesle kişisel blog açtım.Kendimi webmaster sanıp webmaster kategorisi açtım.Burda yazdıklarımın hepsi birer çöp yazıydı.Nasıl blog yazılmalı diye bir yazı bile yazmıştım.Ben kendim blog yazabiliyor muydumda böyle bir yazı yazdım hayır ben blogculuğun b sinden bile anlamıyordum.Bugüne kadar saçma saçma (çöp)yazılar yazdım.Ama bugün hatalarımın hepsini anladım.Hatamı sizlere söyliyim.Blogu para için açmak.Ben asla şunu savunmuyorum kişisel blog ta reklam olmamalı asla hatta kesinlikle olmalı.Host parasını karşılamak için gerekli bence.Yazdığım yazı para için olunca o yazının hiç bir tadı olmuyor.Bidüşünü örnek vericek olursam ben onun her yazısını büyük bir ilgiyle okuyorum.Neden ? Çünkü o bütün içtenliği ile yazıyor.Ve ben onun hiç bir yazısını sıkılarak okumadım.Kendi yazdığım yazıları bile sıkılarak okuyorsam gelen ziyaretçi nasıl okur.Tamam bitti artık 3-4 gün sonra bütün içtenliğimle yazdığım yazılarla karşılaşacaksınız.Çok güzel bir temayla sizin karşınıza çıkacağım.

alienesatli.com

Ali Enes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun İnceleme Yazarı Aranmaktadır ?

Arkadaşlar böyle incelemeler yapanlar varsa 20 tane almayı düşünüyorum.Ama kaliteli olucak.200 kelime 1,5 tl den 20 makale .

Ali Enes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flash Oyun Siteleriniz Alınır !

Arkadaşlar Flash oyun sitelerinizi alıyorum.Sitenizin adresini,hitini,gelirini,sistemini ve istediğiniz ücreti bana ([email protected]) adresine gönderin.Olumlu ya da olumsuz dönüş yaparım.:harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5