İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afferin

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Doğru yazılışı AFERİN olduğunu biliyorum, ama içten ve samimi bir aferin derken dolu dolu AFFERİN deriz.

Bir proje için baktığımda net i dolu, ama com uzantısı boştaydı bende hemen aldım..

Aklımda 2 proje var ama sizlerdende görüş almak istedim. Sizinki daha iyi olabilir.

Afferin.com sizin olsa nasıl bir proje yapardınız.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
afferin :)
mahalle portali gibi duruyor, komedi ya da

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
güzel domain :)

her ürüne ayrı bir sayfa verirsiniz.( bu ürün;internet sitesi de olabilir,bir sanatçı da olabilir veya güncel haberler de olabilir vs) altına bir buton koyarsınız "afferin" şeklinde.kullanıcı beğenmişse afferin sayısı 1 artar.ürünün altınada buna 10 kişi afferin dedi.20 kişi afferin dedi gibi yazarsınız.arada bir de ödüllü yarışmalar yaparsanız ço güzel işylecektir.zamanla marka bile olabilirsiniz

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
derler ya hani afferin iyi yaptın , ama bu olumsuz afferin manasında kızınca söylersin falan, bence dünya tarihinin geçmişinde ve şuan ki dünyada insanlık için hep kötü örnek olmuş, insanların hayatlarını, haberlerini yazabilirsin, veya daha sert üsluplarla birilerini itin *ötüne sokabilirsin, örnek aldığım takip ettiğim bi site var adını yazsammı bilmiyorum ama yazasım geldi, eğer yönetim içi,n sorun oluşturursa silerler zaten, site adı lütfen site adına bakarak yorum yapmayınız, girin içeri korkmayın değil, bir insan bu kadar aşağılanır dostlar
bence bi denemen lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
derler ya hani afferin iyi yaptın , ama bu olumsuz afferin manasında kızınca söylersin falan, bence dünya tarihinin geçmişinde ve şuan ki dünyada insanlık için hep kötü örnek olmuş, insanların hayatlarını, haberlerini yazabilirsin, veya daha sert üsluplarla birilerini itin *ötüne sokabilirsin, örnek aldığım takip ettiğim bi site var adını yazsammı bilmiyorum ama yazasım geldi, eğer yönetim içi,n sorun oluşturursa silerler zaten, site adı lütfen site adına bakarak yorum yapmayınız, girin içeri korkmayın değil, bir insan bu kadar aşağılanır dostlar
bence bi denemen lazım

bu siteyi .biz uzantılı domainler hakkında bir araştırma yaparken görmüştüm .biz araasında google'da ilk sayfa da

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
başarılı bir tespit olmuş.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
adamlar kaliteli o.ç ları başarı ile tanıtıyorlar:ıslık:

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site perişan karakterler birbirine girmiş karakter sorunu :(

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Düşündüğüm projenin farklı versiyonu, dikkate alıcam.
Afferin ligine dönüşebilir. Bu yılın en çok afferin alan siyasetci, sporcu, sanatçı, şarkıcı v.b.

güzel domain :)

her ürüne ayrı bir sayfa verirsiniz.( bu ürün;internet sitesi de olabilir,bir sanatçı da olabilir veya güncel haberler de olabilir vs) altına bir buton koyarsınız "afferin" şeklinde.kullanıcı beğenmişse afferin sayısı 1 artar.ürünün altınada buna 10 kişi afferin dedi.20 kişi afferin dedi gibi yazarsınız.arada bir de ödüllü yarışmalar yaparsanız ço güzel işylecektir.zamanla marka bile olabilirsiniz

Çok extreme proje, bu tip projeleri daha çok gözden çıkarılan domainlerle yapmak lazım..

bence bi denemen lazım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
benim projeyi seç person :p hatta yazar olarak al döküleyim :ıslık:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
neyse ümüt, arkadaşın konusunu katletmeyelim
kardeş haber ver site açılınca

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Güzel bir yazılım arıyorum. Bulamassam sıfırdan yazdırıcam. Açınca haber veririm..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5