İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

affili.net ten paramızı nasıl alıyoruz.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bundan 6-7 ay kadar önce üye oldum. almanca bi sitem vardı hiti fazla olmamasına rağmen bu sürede 26 euro birikmiş ve 31.08.2006 tarihi ile fatura olarak gözüküyor ama iban ını yazdığım hesabıma gelmemiş daha.

affili.net te bu parayı alabilmek için faturanın gözükmesi ve iban ın yazılı olması yeterlimi yoksa extra bi işlem gerekiyormu?

daha önce ödeme alan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim.

not: iban yazılan yerde birde "BIC (Swift-Code)" diyor bununda yazılması gereklimi?

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni artık kabul etmiyor. yanlışlıkla sildim şimdi giremiyorum tekrar. ne yazsamda geri açsalar bilmiyorum.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beni artık kabul etmiyor. yanlışlıkla sildim şimdi giremiyorum tekrar. ne yazsamda geri açsalar bilmiyorum.

Hallo,
ich habe unabsichtlich mein Konto gelöscht. Köntten Sie bitte mein Konto nochmal aktivieren ? Mein Username lautet: blablabla

mfG Ismin

Bunu yaz yolla. blabla olan yere loginname i yat Ismin olan yerede ismini
Bu kadar basit

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ingilizce yazmıştım cevap olarak "silinen hesaplar fiziksel olarak siliniyor geri alamıyoruz dediler". yeniden "şu isimle başvurdum kabul etmeniz mümkünmü" gibisinden bişey yazsam çok iyi olur aslında. ama nasıl diyim.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar,

biraz önce afilli.net ten email geldi. bic numarası yanlış diye.

akbank için bic : AKBKTRIS değilmi?

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır o iban kodun senin.
moneybookers kullansana.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır o iban kodun senin.
moneybookers kullansana.

Senin dedigin yanlis.
Arkadasin söyledigi BIC tir. IBAN in icinde hesap numarasida olur. Avusturyadayim ama sonuc itibariyle IBAN ve BIC ayni islevi görür.
Ayrica banka havalesinden güzel ne var. Temiz net para hesabina geciyor. PayPal dan Moneybookerden bankana havale yapacagim diye ugrasmiyorsun.

//Konu disi
Eskiden affili.net ten ortalama günlük 25€ civari kazaniyordum. Simdi bu para neredeyse yariya düstü sizdede öyle mi?
Ben support a bir mesaj atayim en iyisi. Sonucta hitlerde azalma olmadi.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon bende karıştırdım. iban hesap no. arkadaşın verdiği SWIFT numarası. SWIFT = BIC ise doğru o zaman.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin dedigin yanlis.
Arkadasin söyledigi BIC tir. IBAN in icinde hesap numarasida olur. Avusturyadayim ama sonuc itibariyle IBAN ve BIC ayni islevi görür.
Ayrica banka havalesinden güzel ne var. Temiz net para hesabina geciyor. PayPal dan Moneybookerden bankana havale yapacagim diye ugrasmiyorsun.

//Konu disi
Eskiden affili.net ten ortalama günlük 25€ civari kazaniyordum. Simdi bu para neredeyse yariya düstü sizdede öyle mi?
Ben support a bir mesaj atayim en iyisi. Sonucta hitlerde azalma olmadi.

satışdanmı kazanıyorsunuz 25€ yu ?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim hit az olduğudan sadece clicke ödeme yapan sponsorları koydum.

günde 400-500 gösterime, 2-3 tıkla 20-25 cent oluyor. maksat reklam alanı boş kalmasın.

esasında çok sağlam hit olsa iyi para kazanılabilecek bir sistem. çok sponsor var bünyesinde. satış üyelik gibi olaylara çok iyi paralar ve yüzdeler veriyorlar.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beni karnimi sagolsun almanlar dolduruyor. Herifler reklamlara tiklama konusunda 1 numaralar

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskiden hemen hesabı açıyorlardı şimdi site incelemesi yapıyorlar nedense.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyeden adres vermekte sorun var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5