İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

affili.net (webmasterplan)

M

maximp3

Misafir
3 aktif programım var burda. bannerleri yerleştirdim. gösterim ve hitleri sayıyorum bayada var. fakat affili.net teki istatistiklere bakıyorum herşey sıfırda. henüz 5-6 saat oldu ama herşey halen sıfır olarak görünüyor. bide burdan çek alan varmı. burayla çalışanlar varsa anlatsın biraz.

H

Hosthaber.com

Misafir
Istatistiklerin görünmesi icin baze yerlerde 24 saat gidebiliyor. Live stats sunuyorlarsa, yeni üye olmalisin, bir müddet sonra üyeligini aktif hale getirirler o zaman statslari gorebileceksin. Kendim denemedim onlari, o konuda yardimci olamiyacagim malesef. Yinede bir tavsiyem, bilgi sayfalarina gir incele, Türkiyeden katiliyorsan arastir, TR ye ödeme yapiyorlarmi arastirman lazim. Bircok sirket TR ye ödeme yapmiyor.

M

maximp3

Misafir
tamam göründü şimdi. dünden buyana 8.16 yuro :) biraz geç çıkıyor işte statslar ama olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5