İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Affiliate Marketing Alanında Beraber Çalışacak Ekip Arkadaşları Arıyor

ss-affiliate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankarada Parttime/fulltime çalışabileceğim arkadaşlar arıyorum

Merhaba Arkadaşlar,

Ankarada bulunan, İnternetle ilgili tüm site ve işlerimizde veya sosyal medya ağımızda bize yardımcı olabilecek veya ingilizce konusunda destek verebilecek, lise veya 2 yıllık yüksek okul mezunu, yada üniversite öğrencisi olup parttime zaman ayırabilecek arkadaşlar arıyoruz. Bu alanlarda mutlak tecrübeli olması şart değildir, Ankarada bulunması, bilgisayar ve internet dünyasına meraklı olup işe zaman ayırabilmesi yeterlidir. Ciddi olarak ilgilenmeyi düşünen arkadaşlar pm atarlarsa, konu detayları pm veya skype ile anlatılacaktır.

Forum dışındaki arkadaşlar alttaki skype adresime not veya mail atabilirler.
email: [email protected]

OganTek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl bir proje olacak? PM'den detayları yazar mısın?

bobo1806

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da bir pm atarsanız sevinirim proje ile ilgili

ss-affiliate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu güncel arkadaşlar, Ankara da bulunupda ilgilenebilecek arkadaşlarla görüşebiliriz.

ss-affiliate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu güncel arkadaşlar, Ankara da bulunupda ciddi olarak ilgilenecek ve vakit ayırabilecek arkadaşlarla görüşebiliriz.

ss-affiliate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arayışımız devam ediyor arkadaşlar, Ankara da bulunupda ciddi olarak ilgilenecek ve vakit ayırabilecek arkadaşlarla görüşebiliriz. (Yanlız ciddi olan arkadaşlar ararlarsa memnun olurum)

ss-affiliate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halen yeni kişilere ihtiyaçımız var arkadaşlar, ciddi çalışacak arkadaşlar ararlarsa memnun oluruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5