İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Affiliate Marketing ile iLgili eBook kitaplar Gerçek Kazanç !!

T

trgy

Misafir
Benden sana öneri boşa harcama vaktini. Aynı şeyleri bir daha yazıyorum. Al kendine bir domain hayata dair ne varsa yaz o bile para getirir ama bunlar getirmez.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Sonuçta burası bir paylaşım platformu Burada bilgi paylaşıyoruz

Bizde sizin gibi görüşlerimizi, bilgimizi paylaşıyoruz. Çünkü eminimki forum(lar)da birçok kişi bu tarz konular çıktığında hep aynı düşünceleri paylaşıyordur ama kimisi yazıyor kimisi yazmıyor. Bu tarz açılmış konulara gelen cevapları incelemek yeterlidir. Hep aynı uyarılar, bilinçlendirmeler var.

Buraya benim ve birkaç kullanıcı tarafından atılan mesajlarda bu maksatla atılmaktadır. İnsanların boşa zaman kayıplarını bir nebze olsa engellemek, uyarmak içindir.

aydan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar, tabii ki internet üzerinden para kazanmanın çok farklı yöntemleri var. Affiliate Marketing Sistemlerine gelince okumaya bile değmez dediğinize göre hiç denemişsiniz bile. Bu işten para kazanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim ve gerçekten bu işi ciddiye alıp yaparsanız bir çok yöntemle kıyaslanamaz bile. Tahmin edemeyeceğiniz kadar çok getirisi var. Bu konuda özellikle Musa ERDOĞMUŞ' un yazmış olduğu kitap süper. Adam bu konuda Türkiye' de bir ilki gerçekleştirdi ve İlk Dijital Kazançlar Seminerini düzenledi. Hadi bana inanmıyorsunuz, PC dergisinde bile çıktı adamın semineri. PC dergisini bilirsiniz gerçek olmayan bişeyi yayınlamazlar. en azından bilmediğiniz konularda böyle yorumlar yapmayın lütfen. Google Kazançları bu konuda çok iyi ben şahsen bu kitap sayesinde öğrendim, sizin okumaya bile değmez dediğiniz bu sistemden para kazanıyorum ben. Tıkla kazan anket doldur kazan gibi sistemler gerçekten boş yere zaman kaybı olabilir ama affiliate sistemleri hakkında kesinlikle denemeden yorum yaptığınıza eminim. Zira denemiş olsaydınız bu şekilde konuşmazdınız.

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar, tabii ki internet üzerinden para kazanmanın çok farklı yöntemleri var. Affiliate Marketing Sistemlerine gelince okumaya bile değmez dediğinize göre hiç denemişsiniz bile. Bu işten para kazanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim ve gerçekten bu işi ciddiye alıp yaparsanız bir çok yöntemle kıyaslanamaz bile. Tahmin edemeyeceğiniz kadar çok getirisi var. Bu konuda özellikle Musa ERDOĞMUŞ' un yazmış olduğu kitap süper. Adam bu konuda Türkiye' de bir ilki gerçekleştirdi ve İlk Dijital Kazançlar Seminerini düzenledi. Hadi bana inanmıyorsunuz, PC dergisinde bile çıktı adamın semineri. PC dergisini bilirsiniz gerçek olmayan bişeyi yayınlamazlar. en azından bilmediğiniz konularda böyle yorumlar yapmayın lütfen. Google Kazançları bu konuda çok iyi ben şahsen bu kitap sayesinde öğrendim, sizin okumaya bile değmez dediğiniz bu sistemden para kazanıyorum ben. Tıkla kazan anket doldur kazan gibi sistemler gerçekten boş yere zaman kaybı olabilir ama affiliate sistemleri hakkında kesinlikle denemeden yorum yaptığınıza eminim. Zira denemiş olsaydınız bu şekilde konuşmazdınız.

satış yapacaksın diye, millete yalan bilgi verme. google kazançları xticaret ve clickbanktaki ürünlerin adwordste reklam verilerek satışını anlatan bir kitap, ingilizceden aynen bozuk bir türkçe ile kopyalanıp çevrilmiş. ve en önemlisi de adwords bu tür reklamları kabul etmiyor.

bugün bütün avrupa yüz yüze anket yapmayı bırakıp online ve telefon anket sistemine geçti. bilmediğin konularda insanları yanlış yönlendirme.

silici42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar inanın kafam karıştı biri şöyle diyor biri böyle diyor adam gibi bir bilgi veren yokmu benim gözüm yükseklerde deyil bana ayda 30 ila 100 tl arasında kazandıran bir relam olur başka bişi olur benim aradıgım bu sitem bu www.lezzetmutfagi.net

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış yapacaksın diye, millete yalan bilgi verme. google kazançları xticaret ve clickbanktaki ürünlerin adwordste reklam verilerek satışını anlatan bir kitap, ingilizceden aynen bozuk bir türkçe ile kopyalanıp çevrilmiş. ve en önemlisi de adwords bu tür reklamları kabul etmiyor.

bugün bütün avrupa yüz yüze anket yapmayı bırakıp online ve telefon anket sistemine geçti. bilmediğin konularda insanları yanlış yönlendirme.
Adwords reklamları kabul etmiyorsa Clicksor, Adbrite ve benzeri onlarca reklam networkleri var. Sadece Türkiye'de çok fazla bilinen adwords olduğu için herkes yoğunlaşmış durumda...
Ama bildiğim bişey varsa eğer başkalarının ürünlerini nasıl pazarlayacağınızı bilyorsanız geçekten çok ciddi para var bu işte.

Bütün mesele NASIL pazarlayacağınızı bilmek.

freebug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Anlaşılan Anket Global senin kendi kitabın.. Muhtemelen anket listesi, anket rehberi gibi paçavralardan aynen kopyalayıp 3-4 sayfalık bir şey çıkardın ortaya ve satıyorsun.. Artık insanların bunlara kandıklarını düşünmüyorum. O kadar saf insan bulabilirsen sana hayırlı satışlar :)

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar anket işi ne kadar para getirir veya google kazançları iş yaparmı bilemem ama bende xticaret üyesiyim kendi BLOG adresimi açtım. İçinede anket ve borsa &forex, vb. eBooK kitapları felan koydum, İlgili arkadaşlara şimdi yardım etmeye çalıyorum. Ufakta olsa bir kazançım var çok şükür. Sadete gelicek olursak, bırakalım kim nasıl kazanıyorsa kazansın tartışıp birbirimizi kırmayalım sonuçta bu işlerden kazananda var kazanmayanda neyse hadi a.e.o.

mustafa87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu anket kandırmacası ne zaman bitecek merak ediyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5