İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Affiliate programından beklentileriniz...

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlar

a- Gösterim (cpm)
b-Tıklama(cpc)

Minimum

a- 5$
b-10$
c-50$

Ödenme Şekli
a- Paypal
b-Moneybookers
c-EFT

Hazırlanmakta olan programımız için yukarıdaki şıklardaki tercihlerinizi veya
varsa önerilerinizi yazarmısınız?

Selamlar
Irfan

C

chatin

Misafir
ne gösterim ne tıklama. ortalıkta bol miktarda hitini şişiren, iframe içinde açan, pop-up vs. patlatan adam var.

en uygunu performans bazlı ücretlendirme, satın alan başına, üye olan başına vs. vs.

diye düşünüyorum

öbür iki mesele mühim değil, bir yolu bulunur

C

chatin

Misafir
iframe içinde açanları tıklamadan ziyade gösterim şişirenler için söylemiştim.

ayrıca neden açamayasın ki? açarsın da kitapyurdu kıllanırsa yasaklar seni, herkesi tek tek kontrol mu etsinler, altından kalkması adamlar açısından zor olur

kitapyurdunu tam bilmiyorum ama, bilmediğim bir kontrol sistemi mi var?
:confused:

saygılar

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
468x60 banner ile sitene verilen reklamlardan iyi para kazanabiliyorsun.
Yoksa, ptc cpm cart curt bunlar adamı boş yere oyalıyor.
Ben hepsini bıraktım, siteye parası peşin ödenmiş reklam alıyorum; kafam da, cebimde rahat ediyor :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de ne gösterim ne tıklama. cj'ye kazık atıp Türkiye'ye kapanmasına sebep olan Türk webmasterlar allem kullem iframe pop up bi güzel temizlerler ortamı :) garanti ediyorum.

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnşallah yanılıyorsundur. Gerçi bu kaygılardan dolayı skriptin antifraud bölümüne en fazla ağırlık verdik. Artı ben sağduyulu webmasterlerin çoğunlukta olduğuna ve geçmişten ders alındığına inananlardanım.

Aforizmalar' Alıntı:
bence de ne gösterim ne tıklama. cj'ye kazık atıp Türkiye'ye kapanmasına sebep olan Türk webmasterlar allem kullem iframe pop up bi güzel temizlerler ortamı :) garanti ediyorum.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence hepsini birden sunabilirsin :)
Minimum ödeme için e-gold'da daha düşük rakamlar söz konusu olabilmeli. Aylık ödeme ve minimum ödeme miktarı 1 $ gibi. Bu miktar banka havalesi için 25$ olabilir. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi