İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Affiliate (Satış Ortaklığı) Ücretsiz e-Kitap Yeni

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Sizler için Affiliate (Satış Ortaklığı) Ücretsiz e-Kitap hazırladım. Bu kitap da gerekli bazı bilgilere değindim. Kitapı şuanda Beta aşamasında düşünebilirsiniz. Şuanda satış ortaklığı konusunda ve internette bizi bekleyen tehlikeler konusunda başlangıç seviyesinde bilgiler verilmiştir. Kitap da zamanla ileri seviye de bilgilerde verilecektir.

Kitabı sürekli güncellemeye yeni bilgiler eklemeye çalışacağım. Böylece hem acelecilik olmamış olacak hem de anlatılması gerekenleri daha da iyi anlatmayı hedefliyorum.

Clickbank, Plimus ve Morenich sistemleri hakkında da yakında bilgiler ekleyeceğim.

Kitap benim tarafımdan yazılmaktadır.
Kitap ücretsizdir ve dağıtımı serbesttir.

Yararlı olması dileği ile....

Kitap PDF formatındadır.
Kitabı açabilmek için Adobe acrobat reader programının sisteminizde kurulu olması gerekir. Bu progrmaı internetten indirebilirsiniz.

İndirmek için : https://hotfile.com/dl/153199862/1729f02/affiliat(SatOrtakl).pdf.html

Kaynak: http://www.esaskazanc.com/2012/04/affiliate-sats-ortaklg-ucretsiz-e-kitap.html

meceng

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Gerçekten profesyonelce hazırlanmış bir e-book. Yeni başlayanlar için harika bir kaynak. (haddim olmadan "AFFILIAT" yazımını "AFFILIATE" olarak değiştirirsen daha iyi olacak)

İyi Çalışmalar

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Yorum icin tesekkurler...
Affiliate dikkatsizligime gelmis kusura bakmayin.

teknotekkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir e-book olmuş anlatımı güzel tavsiye ederim inceleyin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5