İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afiş Basımı

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
bir şey sormak istiyorum 1154*1500 px'lik bir jpeg resmini 50-*70cm olarak (film) afiş olarak bastırmak istiyorum. Bu işin ederi nedir, piyasayı bilmiyorum örneğin 10 tane bastırsam ortalama adet fiyatı ne olur ve izmir için önerebildiğiniz bir yer var mı?

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda bu işi yapan birileri var mı?
lütfen pm atsın.

U

uyus

Misafir
buyurun bana pm atabilirsiniz iletişim adresimde yazıyor isterseniz oradan ulaşabilirsiniz ilgilenirim bu konu ile ...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
eğer 10 tane bastıracaksanız, dijital baskı ile işinizi halledersiniz.

ama daha fazla adette (500, 1000+) bastırmak isterseniz yardımcı olabilirim ve benden daha ucuza aynı kalitede bir fiyat bulamazsınız bunuda eknot olarak ekliyim :)

U

uyus

Misafir
fiyatınızı belirtin o zaman mağdem çok ucuzsunuz ? : ) ben 10 adet 50x70 afiş baskısı (DIŞ MEKAN) 75 ytl + kargo masraflarını alıcı öder..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
siz dijital baskı yapıyorsunuz, ben matbaa. bilmem farkındamısınız ? :)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mesaj biraz eskimiş galiba

isteyen olursa HP DesignJet 100 baskı makinem var 60 cm genişliğe kadar basıyor

ankara içine ve dışına (kargo alıcıya ait) baskı yapabilirim

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
bu konudan ümidi kesmiştim izmirde ufak bir araştırmadan sonra kopyacı diye bir yerden 10 tanesini 65'e bastırdım. Kaliteside oldukça iyi...

ilgi gösteren herkese geçte olsa teşekkürler ;)

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malatya'da Rektur ile kontak kurabilirsin istanbulda ise türmatsan 2 matbaanında fiyatları iyi ve baskı kaliteleri güzel;
rekturdan sana uygun fiyat aldırabilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5