İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afrika ölmeden insanlığın ölmediğini gösterelim!

Gök-L@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
afrikakids3.jpg

Dünyanın en fakir kıtası olan Afrika`da 40 milyonun üzerinde insanın kronik açlık tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı, her üç Afrikalıdan birinin yetersiz beslendiği, bu yıl Doğu Afrika ülkelerinin son 60 yılın en büyük kuraklığını yaşadığı, özellikle Somali, Etiyopya, Kenya, Eritre, Tanzanya, Uganda ve Burundi`de de etkisini gösteren bu kuraklığın başta çocuklar olmak üzere binlerce insanın yaşamını tehdit ettiği maalesef bir gerçek olarak önümüzde durmaktadır.

Şu zor günlerini yaşayan Afrika'ya siz de bir tabak çorba, bir şişe su alın. Bu Ramazan'ın bereketini onlarla paylaşın..

Ayrıca blog yazarlarımızın da kendi bloglarında bu durumu belirtmelerinin rica ediyorum.

• Kızılay aracılığıyla Afrika'ya 5 TL yardımda bulunmak için tüm operatörlerden 2868'e boş mesaj gönderebilirsiniz.
  • İHH aracılığıyla Afrika'ya 5 TL yardımda bulunmak için AFRIKA yazıp tüm operatörlerden 3072'ye gönderebilirsiniz.
  • Kimse Yok Mu? derneği aracılığıyla Afrika'ya 5 TL yardımda bulunmak için ACLIK yazıp tüm operatörlerden 5777'ye gönderebilirsiniz.
  • Diyanet İşleri Başkanlığı aracılığıyla Afrika'ya 5 TL yardımda bulunmak için AFRIKA yazıp tüm operatörlerden 5601'ye gönderebilirsiniz.

catsavcc.jpg

125x125
125x125n.png

468x60
468x60x.png

720x90
720x90.png

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
şu grafiker arkadaşlar nerede insanlık namına bannerlar yapıp buraya eklesinlerde türk webmasterları da sitelerinde yayınlayıp dolaylı yoldan katkıda bulunsun...

T

themaniac

Misafir
Bannerler burada kardesim. isteyen istedigi boyutu sitesine koyabilir:

http://kimseyokmu.org.tr/Bannerlar.aspx?hl=tr

buradan bakin secin.

Ornek:
afrika_367x60_180811.swf

<embed src='http://www.kimseyokmu.org.tr/uploads/banner/afrika/afrika_367x60_180811.swf' width='367' height='60' type='application/x-shockwave-flash' play='true' loop='true' menu='true'></embed>

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
5 lira ile bir şey olmaz demeyin.5 lira ile bir ailenin bir günlük karnını doyurabilirsiniz.

T

themaniac

Misafir
hocam 5tl ile 5 aile bir ogun yemek yiyor. Nasil olur demeyin. cunku misal ben yasadigim ulkede 1-1.5tl ile bir ogun yemek yiyebilirsin guzelce. orada da uretim vb olmadigi icin ve alici da bulunmadigindan fiyatlar cok dusuk. bu sebeple 5tl ile 5aile oturup yemek yiyebiliyor bir ogun.

ben suan ogretmenlik yaptigim turk okulunda yardim kampanyasi baslattim ve hedefimiz 10milyar tl yardim toplamak. Suana kadar 5milyari bulduk. bunun icin yerel halkin dilinde brosur ve video hazirladim. Okul cevresinde bord vs yaptirdik. Afrikadaki insanlar yillardir oluyor ve yasam mucadelesi veriyorlar. Bizde onlar icin elimizden geleni yapmaliyiz cunku Allah bizi Turk yerine bir Afrikali olarakta yaratabilirdi

wtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yardımlarınızı esirgemeyin..

H

halilarici

Misafir
Çok Saçma.Birazcık ileriyi düşünseniz sizde göreceksiniz afrikadaki olanların gerçek olmadığını.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5