İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afrikada'ki açlık!! ve Bizim şahane iftar sofralarımız!!

YunusY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Ramazan ayındayız ve herkes arkadaşlarıyla eşi dostuyla iftarlara gidiyor. Fakat Afrika'da insanlar ne sahur yapabiliyorlar nede iftar edebiliyorlar ama yinede oruç tutmaya devam ediyorlar.. İftarlara gitmeyin demiyorum ama lüks olacağına gittiğimiz bir yerin orta derecede olması iftarımızın sevabını azaltmaz. Lüks bir yere vereceğimiz 25-30 lira yerine daha basit orta derecede bir yere gidip 10 lira verelim ve geriye kalan 15-20 liranın bir kısmınıda bakın hepsinide demiyorum bir kısmını Afrika'da bulunan kardeşlerimize dernekler, vakıflar vasıtasıyla gönderelim inşallah.. Bu hususa gerçekten dikkat edelim arkadaşlar.. Allah'u teala bu ayda verilen sadakanın sevabını misli misli yazarmış sevap hanelerine inşallah..

Bazı derneklerin hesap numaraları:

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Ayrıca, tüm operatörlerden 3072'ye AFRIKA yazıp gönderilerek 5 TL bağışta bulunulabiliyor. (IHH)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bağış yapmaya çalışıyoruz. Ama bizim şahane sofralarımız onların kötü sofraları demek yerine yardım topigi açabilirdiniz sanırım.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Kendi ülkemizdeki bütün açlık sorunu bitti bir tek Afrika kaldı değil mi?

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Kendi ülkemizdeki bütün açlık sorunu bitti bir tek Afrika kaldı değil mi?

Öyle. Varlıklılar arasında aç olmaktan daha kötü değil Afrika'dakilerin durumu. Ama Afrika'nın geneli kötü durumda. Allah'ın adaleti diyelim en iyisi. :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Arkadaşlar Ramazan ayındayız ve herkes arkadaşlarıyla eşi dostuyla iftarlara gidiyor. Fakat Afrika'da insanlar ne sahur yapabiliyorlar nede iftar edebiliyorlar ama yinede oruç tutmaya devam ediyorlar.. İftarlara gitmeyin demiyorum ama lüks olacağına gittiğimiz bir yerin orta derecede olması iftarımızın sevabını azaltmaz. Lüks bir yere vereceğimiz 25-30 lira yerine daha basit orta derecede bir yere gidip 10 lira verelim ve geriye kalan 15-20 liranın bir kısmınıda bakın hepsinide demiyorum bir kısmını Afrika'da bulunan kardeşlerimize dernekler, vakıflar vasıtasıyla gönderelim inşallah.. Bu hususa gerçekten dikkat edelim arkadaşlar.. Allah'u teala bu ayda verilen sadakanın sevabını misli misli yazarmış sevap hanelerine inşallah..

Bazı derneklerin hesap numaraları:

Ayrıca, tüm operatörlerden 3072'ye AFRIKA yazıp gönderilerek 5 TL bağışta bulunulabiliyor. (IHH)

Hatırlatma için çok teşekkürler. Kaç gündür aklımdaydı hep erteliyordum. Sayenizde sonunda üzerime düşeni yaptım. Teşekkürler :harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi