İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afternic ile ilgili bir kac soru

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Afternic ben daha once hic kullanmadim kullanan yardimci olursa sevinirim
afternick ne zaman odeme yapiyor mesela Mayis ayi kazanclarini ne zaman oduyor? (sitede FAQ i aradim ama yazmiyor)
Afternic kazanclar cok olunca sorun cikariyormu (sitenin trafigi tamamen USA UK Canada)
mesela bazi arkadasla forumda yazmis kazancim 24$ di 120$a cikti son gunlerde banladilar diye
Yani site eklendigi gunden beri Standart yuksek miktarda kazanc olmus olsa sorun cikartirmi gene.

G

gibigibiyim

Misafir
Afternic basa bela,cok uzun zaman kullandim ancak son zamanlarda iyice civittilar ,ikide bir domainleri banlayip duruyorlar.Goldkey en iyisi bence,hesabin varsa oraya yönlen derim.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Afternic ben daha once hic kullanmadim kullanan yardimci olursa sevinirim
afternick ne zaman odeme yapiyor mesela Mayis ayi kazanclarini ne zaman oduyor? (sitede FAQ i aradim ama yazmiyor)
Afternic kazanclar cok olunca sorun cikariyormu (sitenin trafigi tamamen USA UK Canada)
mesela bazi arkadasla forumda yazmis kazancim 24$ di 120$a cikti son gunlerde banladilar diye
Yani site eklendigi gunden beri Standart yuksek miktarda kazanc olmus olsa sorun cikartirmi gene.
kullanıyorum afternic , senin orada seçtiğin sponsora bağlı kazançlar mesela ben domainsponsor kullanıyorum kazançlar fena değil
trafik konusunda ise hitin doğal sa sorun çıkmaz neden çıksınki. ödemeler ayın en geç 5inde yapılıyor
toplam mayıs ayı boyunca ki kazançların haziran 3-4-5 arası paypal hesabına ödenir.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
kullanıyorum afternic , senin orada seçtiğin sponsora bağlı kazançlar mesela ben domainsponsor kullanıyorum kazançlar fena değil
trafik konusunda ise hitin doğal sa sorun çıkmaz neden çıksınki. ödemeler ayın en geç 5inde yapılıyor
toplam mayıs ayı boyunca ki kazançların haziran 3-4-5 arası paypal hesabına ödenir.
Tskler yardimin icin
belki kimse cevap vermez istemez ama genede ben sorayim Afternic den 5000$ ustu odeme alan oldumu hic sorunsuz ca ??

A

Airborne

Misafir
eskiden belki almistir ama simdi alacagini sanmiyorum
100$ i gectikten sonra sorun yapar hale geldi

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Tskler yardimin icin
belki kimse cevap vermez istemez ama genede ben sorayim Afternic den 5000$ ustu odeme alan oldumu hic sorunsuz ca ??
1000$ a yakın para aldım geçenlerde problem olmadı.

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
afternic e güvenmeyin
1500 $ içerde kaldı
hala gözüküo panelde adamlar ısrarla ödemio

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soundofvtec' Alıntı:
afternic e güvenmeyin
1500 $ içerde kaldı
hala gözüküo panelde adamlar ısrarla ödemio
Artik sansimiza :) kazasiz belasiz gelirse iyi gelmezse canlari sagolsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5