İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afternic Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyeyi sponsorlardan banlatmak için gönderilmiş gizli ajan :p

Iddaa.in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RevenuE' Alıntı:
airbona , seni buraya özel olarakmı gönderdiler ?
anlamaz ki böyle yazarsan
Sind Sie als spezielles gesendet worden?

çat pat anca böyle çevirdim kusura bakma

A

Airborne

Misafir
xfatihx' Alıntı:
Türkiyeyi sponsorlardan banlatmak için gönderilmiş gizli ajan :p
Kendi agzinla söyledin. Tek derdiniz banlanilma korkusu.
Sizlerin kullandigi her sponsoru bundan böyle forumlarda verecegim. El mi yaman bey mi yaman görün bakalim.

Iddaa.in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:
Sizlerin kullandigi her sponsoru bundan böyle forumlarda verecegim. El mi yaman bey mi yaman görün bakalim.

tabi tabi buyur ver hepsini. hiç çekinme. ne güzel işte paylaşım yapmış olursun.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin aklın ermez benim kullandiğim sponsorlara
hadi işine bak şimdi ..

Z

Zion

Misafir
Airborne' Alıntı:

Burada bu işi profesyonel meslek olarak yapan insanlar var. Senin gibi veya burda bir çokları gibi aylık 100-200 doların değil, günde 400-500 doların peşindeler. Bu bir meslek ve bunu kendine profesyonel iş edinenler zaten bu foruma ihtiyaç duymaksızın bütün bu sponsorları öğreniyor. Çünkü bu iş de ciddi bir araştırma ve özveri istiyor. Çoğu kez deneme-yanılmalar yüzünden ayda yüzlerce dolar kaybettiğimiz de oluyor. Ama bu bir iş ve bu da işin kötü yanlarından biri.

Hayatını yalnızca bu forumdan öğrendikleriyle kazanmaya çalışanların hiçbirinin bunu profesyonelce yaptığını düşünmüyorum. Burda aylaklık etmek çoğu zaman daha bilgili birilerine asalaklık etmekten başka bir şey değil. Sen de insanların asalaklıklarına yardımcı oluyorsun. Çünkü onların alacağı 100-200 dolardan 10-20 dolar nasiplenmeyi hedefliyorsun. Sonra da tutup başkalarına "paraya ihtiyacın varsa göndereyim" diye efelik taslıyorsun. O kadar efeysen, o kadar paylaşımcıysan ref linki vermeden tanıt sponsorları.

Sen avrupa'da yaşıyorsun ve banlanma riskin bize göre daha az. Bunun rahatlığıyla yazıyorsun. Başkalarına ekmek kapısı araladığını düşünürken bu işin asıl meslek erbaplarına zarar veriyorsun. Bencilce hareket ediyorsun.

Sen istediğin kadar çabala. "Su akar yatağını bulur" ve sonuçta herkes sadece emeği kadar kazanır.

Not: Burdaki asalak lafı herkes için değil, yalnızca üstüne alınanlar ve bu işi yaparken asla araştırmayanlar içindir. Lütfen bunu gereksiz yere abartıp polemiğe dönüştürmeyin.

A

Airborne

Misafir
Zion' Alıntı:
Burada bu işi profesyonel meslek olarak yapan insanlar var. Senin gibi veya burda bir çokları gibi aylık 100-200 doların değil, günde 400-500 doların peşindeler. Bu bir meslek ve bunu kendine profesyonel iş edinenler zaten bu foruma ihtiyaç duymaksızın bütün bu sponsorları öğreniyor. Çünkü bu iş de ciddi bir araştırma ve özveri istiyor. Çoğu kez deneme-yanılmalar yüzünden ayda yüzlerce dolar kaybettiğimiz de oluyor. Ama bu bir iş ve bu da işin kötü yanlarından biri.

Hayatını yalnızca bu forumdan öğrendikleriyle kazanmaya çalışanların hiçbirinin bunu profesyonelce yaptığını düşünmüyorum. Burda aylaklık etmek çoğu zaman daha bilgili birilerine asalaklık etmekten başka bir şey değil. Sen de insanların asalaklıklarına yardımcı oluyorsun. Çünkü onların alacağı 100-200 dolardan 10-20 dolar nasiplenmeyi hedefliyorsun. Sonra da tutup başkalarına "paraya ihtiyacın varsa göndereyim" diye efelik taslıyorsun. O kadar efeysen, o kadar paylaşımcıysan ref linki vermeden tanıt sponsorları.

Sen avrupa'da yaşıyorsun ve banlanma riskin bize göre daha az. Bunun rahatlığıyla yazıyorsun. Başkalarına ekmek kapısı araladığını düşünürken bu işin asıl meslek erbaplarına zarar veriyorsun. Bencilce hareket ediyorsun.

Sen istediğin kadar çabala. "Su akar yatağını bulur" ve sonuçta herkes sadece emeği kadar kazanır.

Not: Burdaki asalak lafı herkes için değil, yalnızca üstüne alınanlar ve bu işi yaparken asla araştırmayanlar içindir. Lütfen bunu gereksiz yere abartıp polemiğe dönüştürmeyin.

Viyana Teknik Üniversitesinde Yüksek Bilgisayar Mühendisliginde ögrenciyim. Allah a sükür paraya ihtiyacim yok. Ama Afternic ten gelecek bu ayki mebla haddinden fazla yüksekti. Sadece merak ettim ödeme yapip yapmayacaklarini.
Uzun lafin kisasi. Ben ekmegimi parking yada sponsorlara baglamadim. Baglamamda. Baskasida ne yapiyor umrumda degil. Ben banlanmam. Cünkü hitim avrupa yerim avrupa. Kaybedecegi olanlar düsünsün.
Burada yaptiginiz geyik muhabbetinden baska birsey degil.

Iddaa.in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Viyana Teknik Üniversitesinde Yüksek Bilgisayar Mühendisliginde ögrenciyim. Allah a sükür paraya ihtiyacim yok. Ama Afternic ten gelecek bu ayki mebla haddinden fazla yüksekti. Sadece merak ettim ödeme yapip yapmayacaklarini.
Uzun lafin kisasi. Ben ekmegimi parking yada sponsorlara baglamadim. Baglamamda. Baskasida ne yapiyor umrumda degil. Ben banlanmam. Cünkü hitim avrupa yerim avrupa. Kaybedecegi olanlar düsünsün.

sen gerçek paylaşım görmemişsin Zion unda dediği gibi eğer gerçekten paylaşım yapmak istiyosan yazarsın sponsoru ref linki olmadna altınada deneyimin varsa anlatırsın ödeme alıp almadığını kimse o zaman senin samimiyetindne şüphe duymaz.

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:

belli oluyor onun için liseli kızlar sayfası yapıyorsun onun için gamze özçelik ile uğraşıyorsun.

Z

Zion

Misafir
Airborne' Alıntı:
Baskasida ne yapiyor umrumda degil. Ben banlanmam. Cünkü hitim avrupa yerim avrupa. Kaybedecegi olanlar düsünsün.
Bu mesajın içinden anlaşılıyor kimin ne kadar paylaşımcı olduğu. Daha fazla söze gerek yok sanırım.

A

Airborne

Misafir
dnturkey' Alıntı:
belli oluyor onun için liseli kızlar sayfası yapıyorsun onun için gamze özçelik ile uğraşıyorsun.
Güldürme beni,
sizin Adana da köyde elektrik yokken bizler internette geziniyorduk. Seni kendimle asla bir tutmam. En azindan egitim ve kültür farkimiz var. Yanimda ufacik kalirsin. ;)
Simdi büyüde gel. Benim kadar olamasanda yari seviyeme gelirsen muhatap olarak alirim seni.

Iddaa.in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Güldürme beni,
sizin Adana da köyde elektrik yokken bizler internette geziniyorduk. Seni kendimle asla bir tutmam. En azindan egitim ve kültür farkimiz var. Yanimda ufacik kalirsin. ;)
Simdi büyüde gel. Benim kadar olamasanda yari seviyeme gelirsen muhatap olarak alirim seni.
aklın hep oralara çalışıo benim ve Zion un yazdığı mesajlara cevap ver mantıklı bi şekilde verebiliosan tabi.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen kendini ne saniyon lan!
okumuşsun ama adam olamamişsin!

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:
Güldürme beni,

evet işte napalım biz 1998 yılından beri internet ile uğraşıyoruz. 6 yıldır da site yapıyoruz. napalım imkanlarımız bu kadar. ama şöyle bir şey var dediğin gibi aradaki kültür farkı. bizden ne kadar önce görmene rağmen (ki sanmiyorum çünkü çocuksun daha) hala hiç bir şey öğrenememişsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5