İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afternic Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z

Zion

Misafir
Airborne' Alıntı:
Odunlasma. Iste egitim ve kültür farki. Daha nasil hitap edilecegini bilmiyor.
Dagda yasadigi nerden belli.
Eğitimle adam olunsaydı sanırım atalarımız şu lafı söylemezlerdi:
"eşeğe altın semer vursalar da eşek yine de eşektir."

Ha bu arada beni merak ediyorsan; İstanbul Üni. Edebiyat Mezunuyum.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben adam olana nasil hitap edeceğimi çok iyi biliyorum sen merak etme..

Z

Zion

Misafir
Arkadaşın "kültür" derken kastettiği "kültür mantarı" olmasın? Avusturya'da çok yetişiyormuş duyduğuma göre :p

A

Airborne

Misafir
Odun degilim en azindan. Keko yakinda tr ye gelecegim. Sizin köyü ziyaret ederim artik.
Sizinle laf ebeligi yapmak cok güzeldi. Ben sizler gibi bos islerle ugrasan tayfalardan degilim. Eglenceye baska zaman devam ederiz.
Hic bu kadar eglenmemistim. Acincak haldesiniz. Maskeli besler. Ayni kaptan su iciyorsunuz muahhahaa

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:
Odun degilim en azindan. Keko yakinda tr ye gelecegim. Sizin köyü ziyaret ederim artik.
Sizinle laf ebeligi yapmak cok güzeldi. Ben sizler gibi bos islerle ugrasan tayfalardan degilim. Eglenceye baska zaman devam ederiz.
Hic bu kadar eglenmemistim. Acincak haldesiniz. Maskeli besler. Ayni kaptan su iciyorsunuz muahhahaa

evet kültür farkını yine konuştudu. "muahhahaa"

bu arada bi zahmet türkiye ye geldiğinde nerede olduğunu bildirirsen sevinirim :D

Iddaa.in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
sen bence Türkçe yazıp ta o guzel ağzını bozma he? çünkü hiç bi tarafında Turkluk kalmamış.

Z

Zion

Misafir
Airborne' Alıntı:
Sizin köyü ziyaret ederim artik.
dnturkey köylü müdür bilmiyorum, tanışıklığım yok kendisiyle.
Ama sana tavsiyem sakın Türkiye'ye gelme. Çünkü bu ülkenin kurucusuna göre "Köylü Milletin efendisidir". Küçümsediğin insanlara "efendi" sıfatını yakıştıran bir adamın kurduğu ülke burası.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Viyana Teknik Üniversitesinde Yüksek Bilgisayar Mühendisliginde ögrenciyim.....
Özür dilerm,tartışmaya girmek gibi bir niyetim yok zira sizin gibi ''yüksek kültürlü'' bir kişiyle tartışmam harcım değil. Fakat ''Yüksek Bilgisayar Mühendisliği'' nde nasıl öğrenci oluyorsunuz. Yüksek Bilgisayar Mühendisliği,Bilgisayar Mühendisi diploması alındıktan sonra ele geçen bir ünvan değil midir?
İnsanlara kendinizi ''yüksek'' göstermek adına böyle atıp-tutmak ne kadar doğru? Tahminimce Avusturya'ya çalışmaya gitmiş bir işçisiniz.

İlginç olan bir diğer nokta ise;Türkiye'yi küçümsemen. Madem ülkeni bu kadar küçük görüyorsun da Türkiye'deki webmasterların kullandığı bir forumda yazıyorsun?

Tekrar belirtiyorum,tartışmaya katılmak gibi bir niyetim yok. Fakat bu tip kullanıcıların foruma zarar verdiğini düşünüyorum,ve bende bu forumun bir parçası olarak zarar görmek istemiyorum.

mkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yurtdışındakiler böyle ya :D sallayın izine gelirken kredi çekerler o krediyle izin yaparlar görgüsüzler sonra yılın 11 ayı tuvalet temizliyerek o krediyi ödemeye çalışırlar :D amelesiniz siz ne diyeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5