İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afternicten anlayan?

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda aratmama rağmen afternic ile alakalı kurulum ile ilgili anlatım bulamadım. Dün gece 20$ ödemeyi yaptım 2 domaini park ettim ve portal şeklinde gözüktü sonrasında kategori ayarlarıyla domain ismi ile uygun kategorileri seçtim ve sponsoruda DS ayarladım. My portfolio'dan baktığımda domainlerin yanında domainler onaylanması için bekliyor yazıyordu. Bugün domainler onaylanmış, my settings'ten de bakıyorum no blocks falan yazmasına rağmen domainlerime girdiğimde hiçbirşey çıkmıyor bomboş bir sayfa, kendilerinede tarzanca bi mail attım fakat henüz cevap gelmedi. Bi fikri olan var mı bu konu ile ilgili?

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanıt geldi

Thank you for contacting Afternic. I am sorry for the inconvenience, we
will investigate and contact you as soon as possible. Thank you for your
patience.

If you have further questions, please let me know.

Araştıracakmış, hade hayırlısı bakalım

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla en son o maili attılar, domain Domainsponsordaydı bende HS ye aktardım onda yine portal şeklinde çıktı ama en azından bi görüntü çıktı. Sende domainsponsordan kaldır düzelir gibime geliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5