İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AgaHosting Co-Location Kampanyası

AgaHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
TeknoAs Veri merkezi üzerinden üzerinden Co-Location Hizmetimiz başlamıştır.
1 ATX Kasa Barındırma Ücreti - 40 YTL
1 Mbit Hat Ücreti - 90 YTL
2 Mbit Hat Ücreti - 175 YTL
3 Mbit Hat Ücreti - 260 YTL
5 Mbit Hat Ücreti - 430 YTL
Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir. Veri Merkezi Uptime Oranı %99.9 dur ve Manisa'da yer almaktadır.
Sunucularda IRC, hek, absürt tarzı sitelerin barındırılması kesinlikle yasaktır. Gerekli lisanslar sağlandığı taktirde kurulumlar tarafımızdan ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Lisansız yazılım kullanımı ile ilgili tüm sorunlar müşterinin sorumluluğundadır. Windows, Plesk, Cpanel, DirectAdmin lisansları ücret karşılığı tarafımızdan sağlanabilir. Ayrıca Sunucu parçalarını alıp direk olarak toplamadan gönderirseniz yine tarafımızdan toplanıp kurulumu ücretsiz olarak gerçekleştirilebilir. Hem müşterinin hemde hizmet sağlayacı olarak bizim güvenilirliğimiz açısından sözleşme yapılacaktır. Yıllık sözleşme ve ödemelerde Fiyatta değişiklikler olabilir. Tahmini olarak 1 Mart itibari ile sunucuların günlük trafikleri, online olarak reset talebi sitemiz üzerinden gerçekleştirilebilecektir.
Switch göndermeniz durumunda size özel havuz kurulabilmektedir.
Veri Merkezi ve Hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.
--
Ping için Test ip: 91.191.172.80
--
Semih KIRGEL
AgaHosting Web Bilişim Hizmetleri

avieN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlar Gayet iyi duruyor,Türkiye TeknoAS Lokasyonlu Dedicated Paketlerinize Nerden Ulaşabiliriz ?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
AgaHosting icin bisey diyemeyecegim ancak kimseye TEKNOAS i onermiyorum, parayi alana kadar hersey iyi, ama parayi sizden aldiktan sonra ne yetkili birine ulasabiliyorsunuz nede derdinizi anlatabiliyorsunuz. Ticketlarada cevap vermiyorlar. Telefonla ariyorsunuz suan yetkili biri yok sehir disindalar diyorlar. Y. Semih Bey'e ulasana kadar gobeginiz catliyor. Siz cildirma noktasina geldikten sonra birileri ortaya cikiyor ancak google botlari gunlerce siteleri cachleyeyemdigi icin yaptiginizda yapacaginizda rezil oluyor.

Burada webmasterlarin bir cogu google endexli calisiyorlar bu nedenle TEKNOAS burada is yapmaz. Lutfen gidip amatorlere hizmet verin.

TeknoAS yuzunden o donem sunucumuzda barindirdigimiz diger site sahiplerinede mahcup olup zararlarini karsilamak zorunda kaldik. Tekrar yaziyorum kimseye onermiyorum.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AgaHosting icin bisey diyemeyecegim ancak kimseye TEKNOAS i onermiyorum, parayi alana kadar hersey iyi, ama parayi sizden aldiktan sonra ne yetkili birine ulasabiliyorsunuz nede derdinizi anlatabiliyorsunuz. Ticketlarada cevap vermiyorlar. Telefonla ariyorsunuz suan yetkili biri yok sehir disindalar diyorlar. Y. Semih Bey'e ulasana kadar gobeginiz catliyor. Siz cildirma noktasina geldikten sonra birileri ortaya cikiyor ancak google botlari gunlerce siteleri cachleyeyemdigi icin yaptiginizda yapacaginizda rezil oluyor.

Burada webmasterlarin bir cogu google endexli calisiyorlar bu nedenle TEKNOAS burada is yapmaz. Lutfen gidip amatorlere hizmet verin.

TeknoAS yuzunden o donem sunucumuzda barindirdigimiz diger site sahiplerinede mahcup olup zararlarini karsilamak zorunda kaldik. Tekrar yaziyorum kimseye onermiyorum.

Google sitelerinizi neden cacheleyemiyormuş peki?
Ayrıca google botlarının teknoas'a bir düşmanlığımı var?

Teknoas'da 11 kişi var.Birtek Y.Semih Alev yok.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Google sitelerinizi neden cacheleyemiyormuş peki?
Ayrıca google botlarının teknoas'a bir düşmanlığımı var?

Teknoas'da 11 kişi var.Birtek Y.Semih Alev yok.
Calismayan makinanin icinde bulunan siteyi okuyabilen muneccim botlar varsa piyasada bilemem tabi. Ben sadece semih var demedim zaten, semih işletme sahibi. ozkan'a da ulasamadik o ayri konu, teknoas = bakkal dükkani. Telefonlara bakan kizcagizada cok uzuldum o donem.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Calismayan makinanin icinde bulunan siteyi okuyabilen muneccim botlar varsa piyasada bilemem tabi. Ben sadece semih var demedim zaten, semih işletme sahibi. ozkan'a da ulasamadik o ayri konu, teknoas = bakkal dükkani. Telefonlara bakan kizcagizada cok uzuldum o donem.

Peki sunucu neden kapalıydı? Tam olarak detay verebilirseniz çok memnun olurum.

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TeknoAS 8 Ay bu firmadan Dedicated Kiralamıştım.Onu Kullandım.Makinamda bağlantı olarak hiçbir problem olmadı.Attığım Ticketlara kimi zaman 5 dk içinde kimi zaman 1 saat kimi zaman ticket i açtığım zaman göre bir sonraki güne sarkıyordu.Desteklerinde sorun yaşamadım.Bağlantılarda 1 kere o da önemsiz birşeydi düzelttiler.8 Ay sonunda verdiğimiz ücretin karşılığına farklı veri merkezlerinde daha yüksek kapasiteli makina ve özel hat vardı.Sonra verimerkezimi değiştirmeye karar verdik.Son Ay ödemeyi yapmadık 1 hafta gibi zaman geçti.Makina kapandı.Yoğunluktan makinadaki yedeklerimizi alamadık.Sonra ticket attım makinayı sadece 30 dk veya 1 saat liğine açabilirmisiniz yedeklerimizi alabilirmiyiz dediğimde aldığım cvp.Ödemenizi yapmadınız ödemenizi yaptığınız taktirde açılır.Dendi Israr lara rağmen sonra ticket a verilen bir cvp da mail adresineze bilgi verildi.Semih bey e mail atın açılacak sunucu dedi.Ancak geçen zaman zarfında Ben Orada bulunan dosyalarımı tedarik etmiştim!Uzun oldu :) .Lafın Kısası Hizmetlerinde sorun yaşamadım.Ama en azında o 8 ayın hatrına hemde yedeklerimizi almak için 1 saatliğine makinayı açabilirdi diye düşünüyorum.Tek Sorun O Oldu.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
TeknoAS 8 Ay bu firmadan Dedicated Kiralamıştım.Onu Kullandım.Makinamda bağlantı olarak hiçbir problem olmadı.Attığım Ticketlara kimi zaman 5 dk içinde kimi zaman 1 saat kimi zaman ticket i açtığım zaman göre bir sonraki güne sarkıyordu.Desteklerinde sorun yaşamadım.Bağlantılarda 1 kere o da önemsiz birşeydi düzelttiler.8 Ay sonunda verdiğimiz ücretin karşılığına farklı veri merkezlerinde daha yüksek kapasiteli makina ve özel hat vardı.Sonra verimerkezimi değiştirmeye karar verdik.Son Ay ödemeyi yapmadık 1 hafta gibi zaman geçti.Makina kapandı.Yoğunluktan makinadaki yedeklerimizi alamadık.Sonra ticket attım makinayı sadece 30 dk veya 1 saat liğine açabilirmisiniz yedeklerimizi alabilirmiyiz dediğimde aldığım cvp.Ödemenizi yapmadınız ödemenizi yaptığınız taktirde açılır.Dendi Israr lara rağmen sonra ticket a verilen bir cvp da mail adresineze bilgi verildi.Semih bey e mail atın açılacak sunucu dedi.Ancak geçen zaman zarfında Ben Orada bulunan dosyalarımı tedarik etmiştim!Uzun oldu :) .Lafın Kısası Hizmetlerinde sorun yaşamadım.Ama en azında o 8 ayın hatrına hemde yedeklerimizi almak için 1 saatliğine makinayı açabilirdi diye düşünüyorum.Tek Sorun O Oldu.

Süresi dolan sunucu kapanır.
8 değil 80 ayda olsa kimse kapanan sunucuyu açtırmakla yükümlü değil.
Ha o kadar ay müşterisi olduk hoşgörü gösterilmez mi diyorsanız hayır gösterilmez.
O sunucuyu tekrar açtırmak verimerkezine ekstra ücret ödemek anlamına gelir.Kimse sizin kapanmış sunucunuz için rızkından eksiltip ödeme yapmaz.

Ha keza hoşgörü göstermemekle de iyi yapmışlar ki siz onların bu davranışına hoşgörü ile yaklaşmayıp gelip buraya yazmışsınız.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beklediğim cevap gelmedi.O zaman ben yazayım.

Yaklaşık 2 hafta önce Manisa'daydım.Ekip ile yakından tanışma ve yerlerinde uzun süre ziyaret imkanım oldu.

Dediğiniz gibi bakkal dükkanı filen değil.Bir firmayı karalamakta bu kadar basit olmamalı.
Eğerki elinizde somut deliller var ise keza olayı beraber tartışalım.Ama bu şekilde yanlış oluyor.

Her ne kadar bunu tekrarlasakta iyinet forumunda bu sık kez yapılmakta.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse kimseyi karalamasın. teknoas'dan hizmet almadım ama gidip yakından inceleme fırsatım oldu gayet kaliteli bir yer sadece sabah 07:00 ila 08:00 arasında ofisde kimse olmuyor, ücret konusunda çok titizler buda onların hakları..

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben demin bir konuyada öneri verdim dedicated alacakmış. Teknoserver dedim. Tekno ile daha doğrusu Semih Alev Beyle senelerdir çalışıyorum, sağolsun cok yardımını gördüm.. Hala da görmekteyim, kesinlikle TeknoAS'a güvenim tam, ödemeler konusunda zor durumdaysan esneklik gösterebiliyorlar, anlıyorlar yani halden, düşüncem bu.

idealsohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 1 yla yakın süre server kiraladım hiç bir problem yoktu bir problem oldu ondada adamların suçu yoktu makinanın hardiskte problem cıktı yedek felan alamadık benim suçumdu gerçekten muhteşem çalışıyorlar ben Agahostingden almıştım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5