İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

agebux ptc sitesi (ödeme alındı)

mikropedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar yeni bir ptc sitesinden bahsetmek istiyorum tık başına 1 cent veriyor ve referanslarınızın tıkladığı reklam başınada 1 cent alıyorsunuz minimum ödeme tutarı 3$ ödemeleri paypal ile yapıyorlar ben ödeme istedikten sonra 6 günde gönderdiler
refli link : http://agebux.com/register.php?r=mikropedi

refsiz link: http://agebux.com

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben kaydoldum 6 reklam çıktı çok az bux.to dan 10 doları geçtim ama gönderene kadar ohoo

mikropedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an günde 5-6 reklam çıkıyor zamanla artar diye düşünüyorum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
5-6 az ama alt ödeme limiti güzel 3 dolar ve 10 iş günü içinde gönderiyorlar umarım yakında reklamları da artar

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla cok guzel de bunun reklam kodu nasıl oluyor acaba sıtemıze reklamı nasıl yerlestırecegız baya bı ugrastım ama yapamadım bu konuda bıraz bılgı verırmısın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:D bunun reklam kodu yok sana reklam verir 5-6 tane tıklarsın geçersin tık başına 0.01 dolar veriyor

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla o da guzelmıs
referer linklerını kullanmak lazım o zaman

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi