İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AglocoMaille 20,000,00 USD Kazanmanız Mümkün!!

• Konbuyu başlatan baycenan
  • Başlangıç tarihi
B

baycenan

Misafir
Evet Yanlış Duymadınız.Agloco Yeni Servisini Hizmete Soktu.Böylece 8'e Yakın Ödeme Şekliyle Ve Çook Uçuk Rakamlar Vermesiyle Ünlü Bir Servis.

İşte Yeni AglocoMails'in Özellikleri:

#100% Ücretsiz.

#Tüm Mailler 100$ Değerinde.

#Her Getirdiğiniz Referans İçin 150$ Ödüyor+Yine Bildiğimiz Yöntem Referansınız Kazandıklarıda Size Geliyor+Referanslarınız Referanslarınında Kazandıklar....!

#Ücretsiz Üyelikte Bakiyeniz 20,000,00 USD Ulaştığında Paranızı 8'e Yakın Ödeme Şekliyle Alabiliyorsunuz.

#Premium Üyelikte Bakiye Sınırı Yok.İstediğiniz Zaman Paranızı Alıyorsunuz.Premium Üyeliğin Fiyatı İse 150$

#Kayıt Hediyesi Olarak Hemen 50$ Bakiyenize Ekleniyor.

#Tüm Dünyadan Üyelik Kabul.

#Günlük 2-3 Adet Mail Geliyor.

#Ve Aglocayı Duymuş.Olabilirsiniz Ama Bu Yeni Servisini Daha Yeni Yeni Duyuyoruz.Bence Acele Edin.

Para Kazanmak İçin Daha Ne Bekliyoruz.AglocoMaille Para Kazanmak Artık Çok Kolay

Refli Link:Tıklayınız!

Refsiz Link: Tıklayınız!

Arkadaşlar Ayrıca Refsiz Linkten Üye Olursanız.Site Sizi Rasgele Birine Vericek.Siz Kararınızı Verin!

İyi Kazanmalar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
gerçekten inanmış olamassınız dimi? ben arakdaşın biri için üye toplamıştım bi hesaba ama 5 kuruş kazanamadığını iyi biliyorum

B

baycenan

Misafir
AglocoMails Hesabınamı?AllAdvantage gibi kullanıcılarına 120 Milyon dolar dağıtmış ve tek bir ödeme aksatmamış bir şirketin devamı niteliğinde olan AGLOCO.

B

baycenan

Misafir
Ayrıca İyinet.com'a Üye Olabilidiğim İçin Gerçekten Çok Mutluyum.

B

baycenan

Misafir
Bu Konuda HerHangi Bir Bilgiye Sahip Değilim Ancak Agloco Firması Google Destekli Bir Firmadır.Ve Şu 7Aylık Bir Firma Olmasına Rağmen 500000'e Yaklaşık Üyesi Bulunmaktadır.Bu Mail Serviside Bu Firma Tarafından Yaklaşık 1 Ay İçerisinde Hizmete Konuldu.Ve Şu Anda 22.000 Üyesi Var.Bu Sayı Her Geçen Gün Artıyor.Vakit Kaybetmeden Hemen Üye Olmalıyız.Üye Olmayı Düşünürseniz Referansımdan Üye Olursan Çok Sevinirim.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yenisi ya 2 aydan fazladır üyeyim ben buraya ayrıca günde 3-4 değil haftda belki en fazla 4 tane mail geliyor ki hepside aynı forex siteleri yani boşuna uğraşmayın derim.
ayrıca önceleri sadece paypal varken şimdide sadece egold olarak ödeme yapıldığı söyleniyor site tarafından.
yani zaman kaybından başka bişey yok ha ama biri çıkarda dekontu ile para aldığını istaplarsa o zaman iş değişir

B

baycenan

Misafir
8Farklı Ödeme Şekli Var.İçlerinde Ev Adresinize Çek Gönderme Gibi Bir Fırsatta Var.Evet.Agloco Firması Firma Olarak 7aylık bir firma ancak.Agloconun Mail Servisi Henüz 1Ay Bile Olmadı.

B

baycenan

Misafir
Ayrıca Abilerim,Kardeşlerim Ben Sadece Bilginize Sunmak İstedim.Denemek Size Kalmış.Sonuçta 10-15$ Kazanmak Uğruna İnternetteki Para Kazanma Sitelerinde Saatlerce Uğraşıyoruz.Bunada Bir 15Dk'mizi Ayırabiliriz.

B

baycenan

Misafir
Benim Bu Firmayla Herhangi Bir Konuda Alakam Yok.Sadece Bilginize Sunarım.Yorumunuz Size Kalmış.Ayrıca Abilerim Kardeşlerim Yakınlığın Dostluğun Simgesidir Bence Ve Sadece Bu Yüzden Söledim Ben Burada Birşey Satmıyorum.Tek İstediğim Böyle Birşey Duydum.Buradaki Kardeşlerimde Yararlansın.İdi Ayrıca Refimden Para Kazanmak İçin Koysaydım.Refsiz Linki Koymazdım.Ayrıca Üstünde Sıkça Durmamın Sebebi İnsanların Aklındaki Soru İşaretlerine Yanıt Olmaktır.Ben Kötü Birşey Yapmadığımı Düşünüyorum.Eğer Farkında Olmadan Birşey Dediysem Yaptıysam Ben Herkezden Özür Diliyorum.

Şimdi İyi Akşamlar İyi Çalışmalar

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Benim Bu Firmayla Herhangi Bir Konuda Alakam Yok.Sadece Bilginize Sunarım.Yorumunuz Size Kalmış.Ayrıca Abilerim Kardeşlerim Yakınlığın Dostluğun Simgesidir Bence Ve Sadece Bu Yüzden Söledim Ben Burada Birşey Satmıyorum.Tek İstediğim Böyle Birşey Duydum.Buradaki Kardeşlerimde Yararlansın.İdi Ayrıca Refimden Para Kazanmak İçin Koysaydım.Refsiz Linki Koymazdım.Ayrıca Üstünde Sıkça Durmamın Sebebi İnsanların Aklındaki Soru İşaretlerine Yanıt Olmaktır.Ben Kötü Birşey Yapmadığımı Düşünüyorum.Eğer Farkında Olmadan Birşey Dediysem Yaptıysam Ben Herkezden Özür Diliyorum.

Şimdi İyi Akşamlar İyi Çalışmalar

Firmayla alakam yok demişsin ama oraya üye olup burada refini verip reften üye olursanız sevinirim coşarım 4 köşe oılurum gibi şeyler demen kısaca o firmaya üye olman firmayla bir ilişki içine girme durumunu oluştururki o zamanda firmayla alakan olur.Alaka nedir sözünü bi araştır istiyosan.Alakalı olmak için illa o firmada çalışmak lazım değildir firmayı kullanmak alakayı doğurur. ;)
Ayrıca hala insanların psikolojilerine oynuyosun..

B

baycenan

Misafir
Ben Hiç Kimseyi Zorlamıyorum.İsteyen Üye Olur İstiyen Sağ Üstten Çarpıya Basar.Herkezin Kendi Tercihi Ben Bilgiyi Sunarım.Üye Olmak İnsanlara Kalmış Ayrıca Konuyu Uzatmanın Anlamı Yok Lütfen!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben Hiç Kimseyi Zorlamıyorum.İsteyen Üye Olur İstiyen Sağ Üstten Çarpıya Basar.Herkezin Kendi Tercihi Ben Bilgiyi Sunarım.Üye Olmak İnsanlara Kalmış Ayrıca Konuyu Uzatmanın Anlamı Yok Lütfen!

Yazık gerçekten.Ben olsam eğer bu servisin gerçekten para verdiğine inansaydım inanmayanlar x e tıklayıp çıksın demek yerine inanmayanları inandırmaya çalışırdım.Ama sen bu lafınla inanmayanlar çıksın ortalığı karıştırmasın ben inananlara oynayayım diyosun ;)

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazık gerçekten.Ben olsam eğer bu servisin gerçekten para verdiğine inansaydım inanmayanlar x e tıklayıp çıksın demek yerine inanmayanları inandırmaya çalışırdım.Ama sen bu lafınla inanmayanlar çıksın ortalığı karıştırmasın ben inananlara oynayayım diyosun ;)

sen herkese karışmak zorunda mısın? ödüyor ya da ödemiyor arkadaş bir konu açmış belki referansımdan üye olur diye ödemeyeceğini düşünüyorsan yorumunu yaparsın olur biter. Kavga etmeyi çok seviyorsun galiba

Bu arada refinden üye oldum kardeşim umarım birşeyler kazanırız :)

B

baycenan

Misafir
sen yorumdan çok çatacak adam arıyorsun gibi arkadaşımızın konusunu kirletmeyelim istersen :)

Gerçekten Çok Teşekkür Ederim.Anlayan Birisi Çıktı.Ya Ben Diyorumki Tamam Suçluysam Özürde Dilerim.Lütfen Uzatmayalım.Yorumunuzu Yaptınız Oldu.Bitti Ama Siz Hala Uzatıyorsunuz.Neyse Artık Konu Dağılmasın.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten Çok Teşekkür Ederim.Anlayan Birisi Çıktı.Ya Ben Diyorumki Tamam Suçluysam Özürde Dilerim.Lütfen Uzatmayalım.Yorumunuzu Yaptınız Oldu.Bitti Ama Siz Hala Uzatıyorsunuz.Neyse Artık Konu Dağılmasın.

arkadaşım, önceden başı ağrımış insanların yaşadıkları yada yaşadıklarını anlattıkları bu site yada benzer siteler olduğundan bu şekilde tepki aldın, her msja cvp vermezsen hiç sorun olmaz ;)

refli linkide koyduğun iyi olmuş katılmak isteyenler teşk. yyerine sana 3-5 bişey kazandırır :)

yorumcu arkadaşlarda boşuna uğraşmayın kazanaamazsınız diyorlar ( e bişi biliyolarki konuşuyolar)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Neyse ya.Sonunda boşuna uğraşmış olan siz olacaksınız..

B

baycenan

Misafir
Tamam Arkadaşlar Konu Dağılmasın Asıl Konumuza Dönelim.Ben Kazandırır Yada Kazandırmaz Diye Birşey Demiyorum.Çünkü Bende Deniyorum.Sonuçta Yeni Bir Servis

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi