İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ağustos ayında Randevum 'dan ödeme alan var mı?

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bu ay başında ödeme alan var mı? benim hesap kesilmiş fakat para yok piyasada..

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnıs yere yazmısık editleyelim :D mail atarsan gecerler parayi hesaba

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödememe gibi bir durum söz konusu değil her zaman ödeme yapıyorlardı bana bu sıra randevumla çalışmuıyorum. son durumu bilmiyorum tabiki

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben mail attım hesap kesilmiş ayın 1 inde ama bankaya gelmemiş .) onun için şeyettirdim :)

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cuma günü banada ödeme yapilmiş ama gec yapildigi icin pazartesi hesaplara gecer no panik randevum.com öder..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödeme Tarihi 2005-09-01 Ödeme Tutarı habire artıyo ne gelen var ne giden var Ödenen Tutar 0

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allaha şükür benim bakiye ne kadar varsa ne zaman istersem parayı ödüyor saol randevum.com

M

mmclk

Misafir
Benim Ödeme tarihi 01.08.2005 iken ödememi 15 gün önceden 15.07.2005 de yaptılar :)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cuma günü ödeme aldım.şimdiye kadar hiç gecikme olmadı. hatta bi keresinde fazladan ödeme yapmışlardı ...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben de bugün aldım ödememi. henüz almayan arkadaşlar bence mail atın. çünkü ödeme yapıyormuş gerçekten. ilk ödemem ve olaya bakış açıları gayet de iyi gibi tavsiye ederim.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım ben en son pazar günü gittim bankaya yarın bi gideyim :p

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mail atın mutlaka, uye ekranindan banka bilgileri doldurup maillayin parayi 1-2 gun icinde eft yapiyorlar... 2 gun once bana mail attilar banka bilgilerini doldurmamisiniz diye doldurmustuk ama neyse bi daha doldurduk gonderdik bekliyoz

H

hengame

Misafir
mail attım ertesi gün ödemeyi yaptılar sorun yok güzeL çalışıyorlar

G

Gencadam

Misafir
Cuma günü siteden "soru gönder" kısmından talep ettim. Bugün hesabıma yatırdılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5